Comments

  • UEFA Youth League
    Ovaj buljan ili danas ima top dan ili je ozbiljan talent, i ovo je skoro imao
  • UEFA Youth League

    Ovaj adai i izgleda tako, kao da sutra moze radit razliku u europskoj ligi i prodat se za 20 mil
  • UEFA Youth League
    Upisite renata buljan na insta
  • UEFA Youth League
    Treba simic malo pratit ove az-ove juniore i probat ukrast kojeg, imaju 3,4 zanimljiva igraca
  • Bivši Igrači & Treneri
    Tesko da bu dolje, ne znam ni zasto ga povezujete s njima dolje, manje se tovarima zamarat na ovako lijep nedjeljni dan
  • UEFA Youth League
    Budimir top trener koji zna igrat na rezultat, a i igraci su jako odgovorni, spremni i karakterni, ali ovdje najvece zasluge treneru idu
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ozbiljan trener i 3,4 pojacanja i mogu drugi biti, fali im lijevi bek jos jedan, desni bek, stoper i jos kojeg igraca za rotaciju i to je za hnl vrlo dobar kadar.
  • 1.HNL - 30. kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 22.04.2023. - 17.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula

    Bio je odlican prosle sezone, ove je kriminalan, igrao u prvoj protiv hajduka sad na poljudu kad je bilo 2:2, igrac manje na terenu bio
  • Transferi - rasprave

    Igrao je ljubicic jako puno utakmica u rapid becu pa nije igrao sesticu. Prije ozljede bulat je bio planiran ko zamjena ademiju, nit je to izgledalo najbolje niti to sad ima smisla kad imamo ljubu koji i profilom i pozicijom to bolje radi
  • Transferi - rasprave

    Kako prije ljubicica kad ljubicic bas nikad to u dinamu nije igrao, a vjerovatno vrlo malo i u karijeri, osjetno vise je odigrao na l. beku nego sestici. Drugo bulat je odigrao nakon ozljede vise utakmica kao "6" nego "8", vecinom doduse u double pivot postavi di i on i misic igraju skupa ili on i ademi, ali logicno je da ga se postepeno uvodi na poziciju, na kraju krajeva treneri ce odlucit sta ce a sta ti i ja pisemo je manje bitno.
  • Transferi - rasprave
    Pa sesticu u europi nece sigurno igrat kad nam je misic starter, dva misica u klubu necemo nikad imat i uvijek ce zamjena biti u nekom pogledu inferiornija, ono sto bulat ima (duzina pasova, raznovrsnost dodavanja) gura ga ka tome da ga se igra na sestici jer ce tu biti najkorisniji, zato su se u klubu na kraju odlucili za tu poziciju za njega. Sto se trke,fizike,obavezne igre tice na tome se moze radit pa ce biscan i stozer odluciti jel to to, imaju neka kurceva testiranja, znaju bolje od nas njegove kapacitete. Pricas o misicevim iskakanjima, citanju igre, presjecanjima kao da on to radi od 18te godine, pa i on je ko bulat igrao vise na terenu i u puno kasnijim godinama stavljen u povuceniju ulogu i s iskustvom utakmica dodao i tu dimenziju igre jer je kvalitetan i pametan igrac. Dat bulatu prilike u hnlu da razvije iskustvo igranje te pozicije, i vidjet kako ce napredovat, mozda zavrsi u arsenalu, mozda u sibeniku, ali predispozicije koje ima pasu vise tome nekom deep lying playmakeru nego da stoji vise na terenu.
  • Transferi - rasprave
    Pa i mi igramo s dvije osmice, ja sam vec pisao jankovic je prirodnija zamjena ljubi, tola baturini, nisu isti profili niko i ljubo ko tola i baturina, ali svakako bi ga trebalo tu profilirat,ucit zadatcima i koristit ga jer za desetku meni nije, na kraju ni jakir ga tako nikad nije koristio, juniorski nogomet je nesto drugo. Za bulata se odlucilo (po meni ispravno) profilirat ga ko sesticu i on je taj koji bi mjenjao misica