1.HNL 2022./2023. 14.5 mil eura prodaja hajduka u 2022., dakle knjizilo i biuka, tesko ce im to biti popratit svake sezone bez europe, a bez da oslabis kadar buduci da je biuk bezveze pa nisu ni osjetili odlazak.
Ovo ljeto imaju malog vuskovica za isfinancirat pojacanja, taman najavljena zadnja sezona lukse koji ide nakon kraja mandata, netko drugi ce brinut dalje o prihodima