Iskreno mislio sam da hr reprezentativci koje mediji nisu uzeli na zub zbog van nogometnih stvari (npr lovren) imaju ipak malo vise dobre volje među nasim medijim; dijelom jer i prosjecni hr citatelj ne zeli citat kako se gazi prvotimce a reprezentacije prvom prilikom, ocito sam se prevario
Moze otic i u seriju a, u neku bolognu,sassuolo bez problema, iako mislim da ce probat jos ovo ljeto upast u grupe europe, ako brzo izlete ne bi me cudio transfer krajem roka ili na zimu.
Hahah i ja sam ga zakompliciro, bili smo mi na dvije tekme vise, nakon danasnje izgubljene hajduka smo na jednoj utakmici vise s +4 bodova, dakle sve je u nasim rukama nakon danas.
Imaju dvije utakmice manje od nas, rezultati kojih uvelike odlucuju osvajaca juniorske hnl, sad smo na +4 urakmica vise i ocekuje nas međusobni u splitu.