Luka Ivanušec
Mozda iscupa nekog nepoznatog za 2-3 mil odstete a koji ce instant bit pojacanje, pa eno onaj benrahou doso iz ekipe koja se bori za ostanak u drugoj francuskoj bez odstete i izgleda sve bolje i bolje, kod nas bi bez problema bio starter na desnom krilu. Ne kazem da je takvo nesto lako pogodit ali sigurno ce se pokusat, ocekujem nekog nama anonimca i za stopera i za lijevog beka.