Ovo su mu prvi koraci u seniorskom nogometu, po meni jako interesantan, vise je pokazao od malog duvnjaka, oba su vukli neke ozljede, a duvnjak je bio oznacen kao generacijski talent na istoj poziciji ko soldo.
Jel moguce da ce goričane smjestit na 10 s obzirom da je citav jug pusten u slobodnu prodaju, racunam da ce i nesto njih doc s obzirom da slave ostanak u ligi, tipa 100injak ljudi