dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice barcelona ima preko 80000 pretplatnika ali recimo, ove godine, samo njih 15000 se prijavilo da će ići gledat tekme na montjuic dok se camp nou obnavlja. a i inače, dobar dio pretplatnika ne dolazi na tekme jer su iz svih djelova svijeta pa samo jave da ne dolaze na tekmu da se ulaznice puste u prodaju.
tako da ukidanje godišnjih nema smisla. netko zeli uzet godišnju pa makar za dve tekme godišnje ali osjeća pripadnost s a uzimanjem te godišnje. zbog takvih, treba postojat opcija da se ustupi mjesto ako ne dolaziš i to je to.