Comments

  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    U utorak 27. studenog 2023. godine održana je treća sjednica Izvršnog odbora GNK DinamoImamo Dinamo
    Daj nek im netko javi da je danas ponedjeljak.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    "odvjetnik obitelji pritvorenih navijača Mario Medak:
    "Zakazana su ispitivanja za 4., 5. i 6. prosinca ove godine. Dakle, svi hrvatski državljani koji se nalaze po grčkim zatvorima pozvani su u Atenu i prilikom ta tri dana imat će priliku iznijeti svoju obranu"
  • 1.HNL 2023./2024.
    Evo i lege krenuli sirit sadrzaj od ckBornaPŽ1986
    Jebiga, kad si mali jadničak na sve se hvataš.

    Nebitan mali klubić.
  • Tribine
    Navijači Zuricha nakon što su se "osramotili" koreografijom slovima CoNe oM Zurich (umjesto come on), sada su u derbiju digli novu sličnu koreografiju kojom su priznali grešku i zamjenu slova.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Toliki sam optimist da se nadam da ćemo pobijediti u svakom kolu Hnl-a do kraja sezone.
    Ne zato jer mislim da smo jako dobri, nego moj navijački pogled, a i jer se nadam nekakvim pojačanjima na zimu.

    Nedavno je Undertaker spomenuo dinamovog Fergusona, mi smo ga i imali, ali nažalost potjeran je zbog covid kresanja ugovora diktatom iz BiH, eno ga sad je postao trener Union Berlina.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    U Koprivnici igramo u ponedjeljak i to u terminu u 17:00.
    Inače Hnl se ne igra ponedjeljkom, dakle Dinamo tražio, Slaven pristao.

    Ljetos smo igrali u Astani u srijedu, a onda protiv Gorice u subotu.
    Ovaj put im nije dosta dva i pol dana odmora.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Osim silama zla i tovarima.
  • 1.HNL - 16. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 25.11.2023. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Najslađe su mi ove pičkaste pobjede. Znaš da nisi zaslužioPlavaSlavonija86d
    Okrenulo te zadnjih dana...
  • Grad Zagreb
    Tetejac o novostima u prometu:

    "Sljedeće godine ćemo imati automatsko upravljanje prometom gdje ćemo na sto semaforiziranih raskrižja uključiti automatsko upravljanje. Time ćemo znatno povećati protočnost na tim raskrižjima. To je četvrtina raskrižja u gradu Zagrebu i to će koštati oko 10 milijuna eura."

    Zagrebački gradonačelnik je zaključio: "Što se tiče prometa, sljedeće ćemo godine izgraditi dvije tramvajske pruge, u Heinzelovoj i Sarajevskoj ulici. Dvadeset godina nije izgrađen ni metar tramvajske pruge. Kupili smo autobuse i tramvaje iz EU fondova i kupit ćemo ih još. Idemo i na produžetak Branimirove kako bi se riješile gužve u Sesvetama."
  • 1.HNL - 16. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 25.11.2023. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Bit će vrlo malo gledatelja, vrijeme je takvo da će doć samo navijači.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Čovjek je punio auto na utičnicu iz škole. Točka.The Undertaker
    Dakle normalno je da si djelatnik škole svaki dan puni auto na naš trošak, dok istovremeno punionice naplaćuju punjenje.
    Nek si auto puni doma, nije to mobitel niti laptop za rad.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jedino što nisam uspio pohvatati kakva je veza između punjenja auta i neimanja grijanja.The Undertaker
    Iz škole su rekli da "struja nije dovoljno jaka" za strujne grijalice, pošto grijanja nema.

    Da ministarstvo radi svoj posao svi odgovorni bi dobili izgon iz obrazovnog sustava.
    I tako dok se ne riješimo šljama kojem šaljemo našu djecu.
  • Futsal Dinamo 2023/2024
    Poraz 1:2 od Crnice.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Čitajući vijesti poput ove da djelatnik škole u kojoj mali školarci u Zagrebu sjede bez grijanja dva tjedna jer ne radi struja, a on istovremeno u njoj puni svoj električni Mercedes, stvarno se zapitam tko su ti "ljudi" koji žive oko nas.
    Opomena pred otkaz, stvarno jebote???

    Na ovo razmišljanje su me nakon nevjerojatnih vijesti iz naše države zadnje vrijeme najviše ponukali online komentari ljudi s pravim profilima o zatvorenim BBB u Grčkoj, dakako dio njih su posljedica grčkih i novinarskih laži, koji su pak posebna sorta "ljudi", dio njih, o kojima sad pišem.

    Pošto idem na sjever 20 godina normalno je da pomognem tim ljudima koliko god mogu svojim donacijama, istim onim ljudima koji pomažu unesrećenima kad ni oni kojima je to posao ne odrade iako su za to dobro plaćeni.

    Ljudi koji nas okružuju su stoka, naravno ima puno iznimaka i pravih ljudi, ali stvarno me brine vidjeti toliko zloće, neodgovornosti i lopovluka.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    BBB u pozivu na tekmu protiv Osijeka:
    "Ove sezone je kao malo kada prije Sjever bio potreban Dinamu."

    Čestitke ovoj upravi.