Comments

  • 1.HNL 2023./2024.
    U Croatia Osiguranju u Ljubuškom plavi i bijeli tabori prije svake sezone bace okladu tko će biti prvak. Ulog je večera na kraju sezoneveselko tenžera
    E jesu se naplaćali...
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Nema većeg kluba od DinamaCaptain America
    To mora postati i službeni moto i kluba i navijača.

    dinamov moto je Nema predaje, ali ovaj je još i bolji.
  • 1.HNL 2023./2024.
    3 asistencije protiv Rudeša
    2 asistencije i gol protiv Slavena
    1 asistencija protiv Osijeka
    1 asistencija protiv Varaždina
    Ivan0302
    brekalo-grafit.jpg.webp

    Hoxha > Juda

    Gol za potvrdu titule.
    Asisetncija za prolaz protiv Betisa.
    Gol za nadu u Solunu.
  • Dinamove legende
    Čovjek zaslužuje i više od grafita.
    Ima klauzulu, ali dinamu je dao puno.
    Hvala ti legendo dinama.
    F6Ee4FOW0AAGrTs.jpg:large
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Kakva zaslužena titula, pobjedom kod jakog izazivača.

    Pogledao sažetak prilika, koje šuplje priče o nekoj velikoj dominaciji domaćina, klasičan derbi.
    Naravno da ću spomenut stranog suca jer Selahi je trebao dobit crveni.

    Igrači od kojih smo očekivali pomoć do kraja ove sezone gotovo da nam praktički nisu ništa ni pomogli, ne da mi se ni zbrajat njihove minutice.

    Marko Rog
    Boško Šutalo
    Mahir Emreli
    Dino Perić
    Lukas Kačavenda
    Luka Stojković
    Sadegh Moharrami

    Tim više je Jakir izdominirao cijeli Hnl, a još je igrao i Europu i to dobro jer smo sanjali čak i finale.

    Svi ili većina tih igrača trebala bi nas pojačat za novu sezonu.

    dinamo je osvojio naslov prvaka iako:

    - je trener do kraja sezone ostao od svih navijača dinama osporavani Jakir.
    Ponavljam što sam napisao prije koji mjesec da s titulom taj čovjek zaslužuje krenuti u novu sezonu.

    - Rijeka je imala neviđeno dobar niz pobjeda, ali mi smo svejedno prvaci i dobili smo ih tri puta, a jednom su se spasili na Rujevici.

    - je Juda Drekalo wannabe igrač za repku i Euro potpisao za dosad neviđeno jaku luzersku familiju s uvijek vrlo aktivnom mašinerijom.

    Čak se i riječki nebitan medij pridružio "financijskom kolapsu" dinama ako ne bude prvak, ali eto morat će takvi i dalje gledat jaki dinamo.

    Mi idemo po ulazak u Ligu prvaka, a bit ćemo još i jači, a svi koji nas mrze neka pate!
  • 1.HNL 2023./2024.
    Gdje, gdje, gdje, gdje je Juda?

    Nisu postojali protiv Dalićevog Varaždina, je li Dalić vidio novog igrača za Euro?
  • Tribine
    Sve su im uzeli!
    Mislim da se ovakvo što možda nikad nije dogodilo.

    Imaju li još šta starih krpa to ne znam, ali moguće je.

    Ostalo im samo onih 9 krpa od Ultrasa.
    Bit će zanimljivo vidjet šta će crveni sad, izvadit se na tih 9 ako znaju, napravit svoje nove ili se ugasit.
  • Grad Zagreb
    Imali su i jumbo plakate za te kresove, na njima je čak pisalo i "antifa night".

    Sad vidimo i da Korlaet nosi takvu majicu.
  • Tribine
    Puno toga ovisi i o tome što je uopće ostalo crvenima. Iako se uvijek mogu vadit na krađu.

    Imaju i crveni aseve u rukavu u vidu onih 9 krpa, ali pitanje je hoće li oni to maksimalno iskoristit.
  • Tribine
    red army na svom facebook profilu objavio video upada Ultrasa u kucudon
    S obzirom da sad točno znamo kako se ovo dogodilo, ako ćemo bit realni i objektivni to je isto kao i krađa krpi iz nekog skladišta, je li to razlog za gašenje grupe procijenite sami.
    Nemojmo bit licemjeri.

    Ne znamo sve detalje akcije, ali tu vidimo što i kako se dogodilo.

    Da je takvo što sramota za poražene je, ali da poražena strana ima pravo reć da je to krađa, a ne prava navijačka akcija, apsolutno ima.

    Bilo je ne tako davno nekoliko sličnih primjera u Poljskoj, a da ne pričamo o onim situacijama kad su udarni transparenti padali nakon utakmica uzimanjem krpi iz ruku ekipama koje su ih nosile na gostovanje (Lech, Slask, Widzew) pa i drugih (Fedayn).

    Nije baš ista stvar akcijanje na krpe nakon tekme kao upad u kuću/skladište u 3 ujutro.
    Razumljivo da je Ultrasima osveta bila najvažnija i naravno da su htjeli to odraditi bez obzira na sve.
    Događalo se svuda pa kako ne bi i u Mostaru nakon onoga.

    Da su obje Mostarske grupe ispale jako naivne to je jasno.

    Unatoč padanju krpi ni jedna grupa se dosad valjda nije ugasila u punom smislu riječi, ni u Poljskoj, a iz ovog što čitam (2 udarna) rekao bih da crveni i dalje imaju neke krpe...
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ma jasno je da je liga namještena. Od Borca prvaka pa do Želje koji ostaje. Ovo što rade s Borcem je nešto neviđeno. Kad bi tamo Uefa intervenirala pola lige bi izletjelo.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Originalni kao i uvijek :cool:

    Ovaj put su inspiraciju nasli u PL BIH
    badjibadara
    Pa je li moguće da im marketing ovako bruka sebe i klub?
  • Tribine
    Ne znam sta bi ih cekali koje ce krpe imat nije njihova stvar sta ultrasi nosi kao udarnu ogradu, skinuli im sve sto su nosiliNino Bule
    Ako su već imali info gdje nose krpe onda su napravili grešku napavši ih kad na ogradi nisu bile najvažnije krpe.
    Da su to odradili nešto kasnije i pokupili im udarne onda bi Ultrasi mogli samo lajat na mjesec i ugasit grupu pod tim imenom.

    Što se tiče tog pištolja koji se spominje, ako je to istina onda je to je ciganluk i velika sramota...
  • Tribine
    "Da sam Ultras ne bi spav'o!"

    Ako je istina da su im uzeli praktički sve to je NEVIĐENA bruka u navijačkom svijetu jer nije prošlo ni mjesec dana od velike sramote za Ultrase i ovi su uspjeli izgubit sve.

    Poanta je upravo u dodatnom oprezu nakon što si osramotio gradskog rivala, ali on ti nakon 4 tjedna uzme sve.
    Crvena armija više ne postoji.

    Ima ona jedna poslovica osveta se servira hladna...
    Ovo je još kipuće i svejedno su ostali bez svega.

    Ultrasi su tu na kraju ispali šmekeri koji nisu odmah nastavili kao da se ništa nije dogodilo i ubrzo uzvratili s teškim kamatama, a ovi nisu ni stigli dodatno ponizit rivale jer su ih ovi ugasili.

    Ljudi bez krpa.

    Treba ostat na zemlji, ali ovakvo što se ne događa često.

    Koliko grešaka crvenih zapravo, umjesto da su napad napravili kad ovima na ogradi budu glavne krpe...
    Ovako, Ultrasi imaju većinu svoje ograde i udarne, a ovi nemaju praktički ništa.

    Još je samo falilo da UM vrate i svoje izgubljene krpe.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    Ako Olympiacos uđe u finale igrat će se na stadionu Aeka??