Prijedlozi - Kritike - Pohvale Nisam pratio na kaj aludiraš, ali općenito...
Nisam primijetio da se ovdje vrijeđa po nacionalnoj, rasnoj, vjerskoj, osobnoj ili inoj osnovi, jer to bi bilo besmisleno i nezrelo. Međutim, a posteriori kritike, pa i na taj račun, su često neizbježne. Na koncu, ipak je ovo forum navijača, a ne opus dei! Jbg, nekada se i obrasci ponašanja s tribine prenesu i na tipkovnicu, što je i normalno....naravno, u okvirima dopuštenoga; legalnoga i legitimnoga.