Comments

  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Šta se tiče paljenja transparenta, nadležni sve moraju prijaviti policiji, jer je to ni više ni manje nego teroristički čin i da je to napravia bilo ko osim službe državne bezbje... pardon, navijači Hajduk NOVJ, danas bi se pričalo o tome živite li u Bejrutu ili u Zagrebu... a pošto su to napravili tifusari braća grobari će im se diviti, a oni će pričati o tome kako su ugasili BBB putem bluetootha

    Edit: pošto je ovo ugrožavanje javne sigurnosti u ovo bi se trebala uključiti i SOA jer je jučer moglo zbog njihovog debilizma nastradati stotine ljudi
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Koliko god bio forum pazi kom prijetiš i kaj govoriš.Alack Sinner

    Legendo nije ti prijetio, malo te podobo i to je to.

    A što se topovskih tiče potpuno se slažem s tobom, koliko god ćete vi na ovo sad odogovarati i sprdati se ovome danas stvarno nije mjesto na stadionu. Ne služe dekoru tribine, a i ne smijemo zaboraviti kako nam na stadion dolaze i djeca i stariji ljudi, invalidi i srčani bolesnici, ovo nije klub za koji navijaju samo ultrasi, i sumnjam da je svima ovo ugodno slušati, također može omesti igrače ( i meni se učinilo da se Goda stresao par puta )
    Po meni su bengalke super i ako se s njima pravilno rukuje odlično posluže izgledu tribine, ali ovo danas nema smisla i iskreno se nadam da ćemo prestati koristiti sve eksplozivne naprave kad prijeđemo na Kranjču
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    da, dečko sa brojen 69 u imenu (vjerojatno ima 13 godina jer to samo tom uzrastu može bit smišno) i s jednom objavom, koji se priključia prije 10 dana objavu završava sa:
    Idemo dalje, samo jako, za veliki Hajduk ❤️Marko 6969
    bez dodatnog komentara na kraju objave, naš je nema šta
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    znači van imotske krajine je u Splitsko-dalmatinskoj samo 30ak članova po toj logici
    Ako uzmemo u obzir Hercegovce koji su se doselili u Dalmaciju i Dalmatince koji navijaju za Dinamo sve skupa njih nije ni 40, ok dobro
  • Shop & Web Shop
    I on će sada putovati po Hrvatskoj i dolaziti u naše gradove?
  • Tribine

    Pozdrav svima, nadam se da sam dobrodošao na forum, prvu objavu odlučio sam posvetiti slici iznad. nadam se da nećete zamjeriti

    Znate da se mi Šibenčani ne volimo s Maliganima, oni su nas zamrzili zbog paljenja njihovih transparenata, kada su izašli s tribine, no od toga je prošlo dosta godina pa je o tome besmisleno pričati

    Koliko čujem stanje u Sinju je sve kritičnije, a to vidimo i zadnjih godina u stalnim prepiranjima Torcide i Maligana

    Prvi veći sukob zabilježen je 2022., a od tada stalno je napeta situacija, navodno je zadnja dva sukoba izazvalo šaranje murala Torcide po Sinju

    Naravno šaranje nije nimalo navijački i to je za svaku osudu, no ako je istina da se Torcida sukobila s njima s motkama to je ozbiljan skandal, pogotovo za Sinj koji je 90% hajdučki grad

    Također interesantan je odnos Maligana i Tornada, zbog toga što Tornado njeguje odlične odnose s Torcidom, (zlobnici bi rekli da je Tornado zadarska Torcida :lol: ) dok su sa Sinjanima u korektnim odnosima, iako je cilj Torcide da ih potpuno pokvare pa su tako došli na utakmicu u Sinj nedavno

    Unatoč sukobima među naša dva grada, imam par prijatelja iz Sinja koji govore kako se sve više Maligana, pogotovo mlađih počelo distancirati pd Hajduka, a pogotovo od Torcide, tako da su pogotovo mlađi skloni simpatiziranju Dinama u HNL-u, ne radi se o impozantnom broju, pogotovo zato što je Maligana malo, ali lijepo je vidjeti da se okreću našem klubu

    Stanje je otišlo u nepovrat i odavno je izmaklo iz kontrole Torcide, a pošto znamo da se i jedni i drugi vole inatiti, očekujemo sve veće neslaganje s vremenom, i osobno se nadam da će Sinj, barem u manjoj mjeri, doživiti sudbinu Šibenika i shvatiti da sustavno uništavaju sve klubove u Dalmaciji, i da će se tome pokušati još više oduprijeti