Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo Ovo je bilo sve skupa jako lijepo, odlična ideja sama po sebi da bude na stadionu. Dobili smo dosta odgovora i neke stvari su nam jasnije, sviđa mi se da su Boban i ekipa bili opušteni, ali i precizni u vezi svih važnih stvari. Osobito u vezi godišnjih, oko kojih je bilo najviše upita. Dosta je bilo i o Modriću oko kojeg je Boban bio više nego jasan, zvao ga je, nije htio, široko mu polje. Ja bih dodao još jednu rečenicu ali nije ovod za javnost.
Dobili smo i dobre informacije u vezi stadiona itd.
Ovakve stvari su baš dobre i ova praksa da se sve sumira na kraju sezone je jako dobra ideja. Dosadašnja 2 članska dana su bila u dramatičnim okolnostima i nakon neugodnih poraza, ovaj je bio onako baš opuštajući. Ono što mi je drago je da se vidi da se u klubu već dobrano radi na sljedećoj sezoni i da je prisutna jedna velika doza ozbiljnosti i profesionalnosti. Ok dupla kruna, slavili smo, idemo dalje jako, nema čekanja.
moram pohvaliti i ekipu, bilo je dosta dobrih pitanja i umro sam na 'klub s juga'.
:rofl:
Ono kaj je najbolje je da je naravno iza mene sjedio
@Paggini koji je bio s cijelim sijasetom zonaša. A još ktome sreo frenda iz srednje kojeg nisam brat bratu vidio 20, 25 godina.
koliko sam skužio i kolega
@Majki2111 je postavio pitanje.
Hoće to tak uvijek kad si na Maksimiru.