Comments

  • Transferi - rasprave
    Dovodimo ga za poziciju osmice ak sam dobro shvatio?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ma apsolutno, samo kartica.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    digitalna godišnja je, a tko želi ispis može na dan domaćih utakmica za 5 eura na ticketpointu
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Koje je pitanje bilo u pitanju?Droljo

    E ubij me, sad se nemrem sjetiti.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ovo je bilo sve skupa jako lijepo, odlična ideja sama po sebi da bude na stadionu. Dobili smo dosta odgovora i neke stvari su nam jasnije, sviđa mi se da su Boban i ekipa bili opušteni, ali i precizni u vezi svih važnih stvari. Osobito u vezi godišnjih, oko kojih je bilo najviše upita. Dosta je bilo i o Modriću oko kojeg je Boban bio više nego jasan, zvao ga je, nije htio, široko mu polje. Ja bih dodao još jednu rečenicu ali nije ovod za javnost.

    Dobili smo i dobre informacije u vezi stadiona itd.

    Ovakve stvari su baš dobre i ova praksa da se sve sumira na kraju sezone je jako dobra ideja. Dosadašnja 2 članska dana su bila u dramatičnim okolnostima i nakon neugodnih poraza, ovaj je bio onako baš opuštajući. Ono što mi je drago je da se vidi da se u klubu već dobrano radi na sljedećoj sezoni i da je prisutna jedna velika doza ozbiljnosti i profesionalnosti. Ok dupla kruna, slavili smo, idemo dalje jako, nema čekanja.
    moram pohvaliti i ekipu, bilo je dosta dobrih pitanja i umro sam na 'klub s juga'. :rofl:

    Ono kaj je najbolje je da je naravno iza mene sjedio @Paggini koji je bio s cijelim sijasetom zonaša. A još ktome sreo frenda iz srednje kojeg nisam brat bratu vidio 20, 25 godina.

    koliko sam skužio i kolega @Majki2111 je postavio pitanje.

    Hoće to tak uvijek kad si na Maksimiru.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ja sam dobio mail da mi je poslano oko 300 žetona i sad sam u problemu jer ne znam kako da ih zamijenim.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Izaslo mi na tik toku intervjui nekih Amera sa hrvatskim navijacima, kad ono hrvatski navijaci a svi smedjiZg123

    Ili su to Ameri koji nemaju veze s Hrvatskom, ali navijaju za nas. Ima i toga i to više nego što mislimo.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ak nisam na tekmi gledam na telki.
  • KK Cibona
    Ni Dinamo dok je slavio naslove pred 300 ljudi nije bio velik klub, već mamićeva prčija i sjena nekad velikog kluba, kakvog opet imamo danas. Dinamo to 2013. nije bio, kao što danas nije Cibona. Ne kažem da neće biti, ali trenutno nije i točka. Koji se vrag tolko vrijedate, ko mala djeca.ksapi

    Kaj je onda Cibona u međuvremenu postala mali klub ili?
    Nije stvar da se itko vrijeđa nego ti iz dočeka od 300 ljudi koji je s obzirom na sve okolnosti čak i dobar govoriš da nije odjednom Cibona veliki klub, kao da to putem negdje nestane.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Iako je tovar, ali Vela je izmislio komentiranje za ove razne antitalente s Nove, RTL-a i Max sporta. Ovu večernju tekmu je odlično vodio.Mr Anderson

    Vela nikad nije gurao to kaj navija za Hajduk (za razliku od debelog Štašpita) u eter i po meni je jedan od najboljih komentatora od te stare garde, čak bih rekao i ikada.


    Nego, Ameri i nogomet:

    HKkJSY3XkAAewwu?format=jpg&name=small
  • Gabrijel Šivalec #
    Isusek Isusek kaj mi bu ve Regica rekla.
  • Gabrijel Šivalec #
    suvjeko1701

    Treba Fačkea pitati.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Znači, nije pristao da igra za euro?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Razina engleskog I speak Kroejša ili I was here day before yesterday