C. Ronaldo ili Messi Pa sjeti se kakvi smo bili protiv Spanjolske odma nakon SP na kojem smo bili drugi a oni ispali od Rusije u osmini. Mislis da bi gubili 6-7 razlike da smo igrali barem polu ozbiljno? — podravskimodrikibicPMK
Ne znam jel ti zaista misliš da je ono bilo poluozbiljno, ono je bilo sramotno šamaranje naših, a s obzirom da je tome prethodila prijateljska s Portugalom, itekako je bilo ozbiljno igranje. Samo što nismo imali niti špicu za te utakmice jer se taman Mandžukić oprostio, a bogme niti golmana jer je Kalinić bio rupetina samo takva.
Nemoj nas uvlačit i izmjenjivati tu sramotu i ljagu, da nisu mjenjali sustav natjecanja u toj ligi nacija, ispali bi odmah