C. Ronaldo ili Messi Takva sudačka pomoć da su dopustili da izgube od Saudijske Arabije i vise 60 minuta protiv Meksika, a onda dopustili da Nizozemska dođe do penala. — Niko1986
Ti si izgleda malo zaboravio da je u toj utakmici s Nizozemskom, Messi trebao radi kombinacije nesportskog ponašanja i namjernog igranja rukom trebao biti isključen. Tko zna kako bi to završilo da sudac nije izgubio konce već krajem prvog poluvremena. Protiv nas ne bi ni igrao, i tko zna kako bi ta utakmica išla. Ali u redu je, to ti ne paše borbi protiv narativa koji tvrdi da ga suci više štite.
A realnost je da je zaštićen ko čovječja ribica. Da se razumijemo, nije ni Cristiano daleko od te razine zaštićenosti.
Respekt za karijeru i dostignuća obojici, ali nema metrika kojom će oprati obraze i jedan i drugi