Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mogu razumjeti da zove Jakica jer Jakic moze pokriti 5 pozicijaZG plavi 01

    Ovakvi su mi na Manageru bili najdraži.

    Position: D WB DM M AM (RLC) FC ST
    Preferred foot: both
  • Ulaznice - aktualno
    na zona karata nemaAntee

    Na zoni članova?
  • Transferi - rasprave
    kad god se pitalo tko je najbolji u tom uzrastu u Dinamu, uvijek je bilo podijeljenih mišljenja između Majera (tadašnji kapetan) i Šempera.OsamŠest

    Ja sam već tada tvrdio da Majer bolje igra, a Šemper bolje brani.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Evo, maloprije s malim šetam, i nabasamo na hajdukovca. Dobar, ne pametuje, ne prosipa nikakvu mitomaniju, sasluša bez da upada u riječ... Malom zanimljiv, stalno govori "tata još još". S ovakvim hajdukovcima ću uvijek rado stati i napraviti selfie.
    20260607-192436(1).jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Brate bio sam u petak na svadbi u Zagrebu, nikad gladniji nisam ostao.
    A doktor mi je rekao da moram konzumirati više povrća, pa... Ugodno s korisnim
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ajde kad ste već navalili.

    Pozdrav iz Ljubuškog!
    20260607-180851.avif

    Ah, da. Skoro zaboravih...
    IMG-20260607-WA0005.jpg

    Živili
  • Shop & Web Shop
    Hoće li biti ikakvih majica da na njima piše SJELA BABA U BALON, DINAMO JE ŠAMPIONprefontaine

    Sad bez zajebancije. Djeca su me toliko ispizdila s ovom "pjesmom", mislim da bi službeni Dinamo na ovome hajpu mogao pobrati solidnu lovu.

    @Fantom, ne trebate mi se zahvaljivati.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Ma neću ja puno jest. Ja sam više ovako za popit :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Hvala ti. Stvarno se ne bih želio sramotiti. Večera je u Amberu, Buzin. Nemam pojma kakve su cijene tamo i koliko košta "mjesto".
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Nego faco, sad mi treba pomoć. I tvoja, ali i ostalih zonaša. Svima je jasno da Zagrepčanci, Purgeri, Zagorci...idu u svatove u Hercegovinu. Ali ja sad imam specifičan slučaj, kad Hercegovac ide u svatove u Zagreb.

    Kakvi su običaji i s koliko se mladence dariva? Ne bih se želio sramotiti, pa daj(te) neke smjernice. U pitanju je daljnji rođak s kojim nemam gotovo pa nikakav kontakt. Je li 150 eura ok, ili je to, po ovim sad cijenama, minimum minimuma?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Živili vi meni! Bit će sve to dobro.
    20260604-223320.avif

    P. S. Ne volim ni ja iz limenke, ali jebiga, ljuta muka natjerala
  • Shop & Web Shop
    Hoće li biti ikakvih majica da na njima piše SJELA BABA U BALON, DINAMO JE ŠAMPION
  • Komentatori
    Strašno. On i Hodoba su mi uvjerljivo najdraži komentatori za slušati i gledati tenis i košarku.
  • Komentatori
    Pa jbt on je poprilično mlad, šta bi?!
  • Komentatori
    Daj molim te baci par imena koja bi te zadovoljilaEduardo

    Drago Ćosić, Božo Sušec, Ivan Blažičko, Igor Štimac.