Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Ok, derbi, ovo ono, ali ako mi ove jadnike ne ubijemo na školjci u hendikepu, onda stvarno... Kovačeviću, hrabro i ne budi šu*ak!
  • 1.HNL 2025./2026.
    Evo gledam utakmicu s malim od 6 godina, i kaže mi sin:"zašto ovaj sudac Rijeci daje ovoliko žutih kartona?"
  • 1.HNL 2025./2026.
    Šteta da ne možemo ni za Rijeku navijat višeTvrdica McTvrdi

    Odakle ti to? Evo ja večeras svim srcem navijam za Rijeku protiv tovara
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ali mi je nevjerojatno da prije utakmice, prije bilo kakvog razvoja dogadjaja znas izmjenu koju ces napraviti bez obzira na svebadjibadara


    Vs Osijek: Vidovic Hoxha 56' trenutni rez: 0-0
    Vs Vukovar: Vidovic Hoxha 69' trenutni rez: 2-0
    Vs Rijeka: Vidovic Hoxha 62' trenutni rez: 2-0
    Vs Istra: Vidovic Hoxha 66' trenutni rez: 1:0
    Vs Varaždin: Vidovic Hoxha 65' trenutni rez: 1-1

    Kao što vidimo, razvoj događaja i nije toliko bitan. Izmjena Vidovic van Hoxha unutra je sigurnija od toga da će sutra svanuti dan.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Kup u Bjelovaru:NORTE

    Nevistić
    Valinčić - Dominguez - Galesic - Goda
    Ljubičić - Mišić
    Lisica - Stojković - Vidović
    Beljo

    63.min zamjena Hoxha umjesto Vidovića, ali mu netko s klupe sugerira da Hoxha nije tu pa uvodi Varelu
    70.min dvostruka zamjena Kulenović umjesto Belje i Villar umjesto Vidović⁩a

    I ovisno o rezultatu, 82.min ako vodimo Soldo umjesto Stojkovića, a ako ne vidimo Mudražija umjesto Stojkovića.

    90+, ako vodimo krađa vremena Vinlof umjesto Gode, ako ne vodimo Zajc umjesto Lisice
  • Arbër Hoxha #11
    On izjave daje na EngleskomOdani Zgd

    To je plus, lakše će se prodati negdje vanka. Zamisli da ni engleski ne zna, pa kome bi ga uvalili?!
  • Trener - Mario Kovačević
    Sad lagano u prvi plan dolaze (ne)kvalitete trenera, a manje se priča o tome kako je on dobar čovjek, divan, mrava ne bi zgazio, a toliko je pozitivno naivan da i s novinarima ne zna diplomatski nego maksimalno otvoreno i iskreno.
  • Ivan Nevistić #33
    Hahahaha koja shizofrenija, samo pročitajte komentare od prije 2 tjedna i ove trenutne.



    Zona Dinamo :heart:
  • HNL - 5. kolo - Varaždin - Dinamo Zagreb - 30.08.2025. - 21h, Stadion Varteks
    Želim i drugo poluvrijeme na razini prvoga.prefontaine

    Nadam se da će tako i nastaviti, a na da će i dalje biti priča o prvom i drugom poluvremenu.prefontaine

    Aj dobro...
  • HNL - 5. kolo - Varaždin - Dinamo Zagreb - 30.08.2025. - 21h, Stadion Varteks
    Želim i drugo poluvrijeme na razini prvoga.

    Utakmicu sam dočekao sa 7 piva, roštiljom i jebavanjem sa sup-om kojeg smo unajmili klincima da bi oni nakon 13 minuta rekli da im to nije zanimljivo. Par minuta prije početka vidim da mi na Maxtv-u u apartmanu nema programa. Niti jednog. Znači samo 0, Maxtv promo i to je to. Pa zovi službu za korisnike, čekaj agente preko 20 minuta i na kraju gol nisam ni vidio. Uključio se na Stojkovićevom glupiranju i žutom kartonu. Nakon toga sve ok.

    Nadam se da će tako i nastaviti, a na da će i dalje biti priča o prvom i drugom poluvremenu.

    Ajmo Dinamo, nema predaje (#/d)
  • ZonaDinamo podcast - općenito
    hvala ti Boze sto nemamo Ljubu u klubujakov1
    b-250617122.webp
  • ZonaDinamo podcast - općenito
    Zona Dinamo prati GNK Dinamo i iz dana u dan sve više raste! Bravo, ponosan sam! Ovogodišnji odmor i ljetovanje mi činite još ljepšim i hvala vam na tome, svima.

    Pozdrav s Brača
    20250830-135059.avif
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Šta kako? Pod pod 180°=ravni kut ili ispruženi kut.
  • Aktivan život
    Što se tiče otkucaja srca, bez hr monitora ti je sve badava. Ja sam prije imao polarov monitor H10, i koristio sam ga uz Polar Grit x, jer je bez monitora to bilo nemoguće. Dok je radio, bio je dobar, ali je problem što nije dugo radio, niti godinu dana. Nakon toga sam prešao na garmin, uzeo fenix 6x pro, bez hrm-a, ali rezultati su katastrofa. Max otkucaji su mi 192-193, dok mi fenix uredno pokazuje 205+. Što onda sjebe cijelu metriku i povijest aktivnosti, kao i buduća predviđanja. Iza toga sam uzeo Garmin HRM Pro plus, služio je taman 2 godine i baš nedavno sam uzeo novi HRM pro plus.

    Moja preporuka ti je bilo koji sat plus monitor nego li skuplji sat a bez monitora.