Comments

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Nije prihvacena od strane klubaIstinaZaDinamo

    A nije ni odbijena od strane kluba, što se inače događa kada klub nije zadovoljan tom istom ponudom.
  • Dino Perić #55
    Jbt mi smo u nizeligaskom klubu morali za vrijeme utakmice biti na tribinama, nekad čak i na treningu iako si ozlijeđen, tvoje je da ta dva sata budeš s ekipom, a ovaj uhljeb laganini, na teletekstu pogleda rezultat, ako i to
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja

    Slučajno sam ti dao lajk. U globalu se slažem s tvojim postovima, ali:

    1. Boli me quratz za prije. Više ne živimo "prije", živimo "sada". A to "sada" je dijametralno suprotno onome "prije". Napredak je minoran u odnosu na ono što smo očekivali

    2. Boli me quratz za magarad. Ali ako ćemo već cjepidlačit i secirati, puno su brže došli sa 5-6 tisuća na 20 tisuća. A nisu imali ni blizu razloge kao što ih mi imamo (konstantna Europa, uvijek borba za naslov)

    3. Koji klubovi i iz kojih europskih glavnih gradova? Baš me zanima, nije da baš to pratim, ali nekako sam sumnjičav na to da klubovi iz glavnih europskih gradova, koji su k tomu prvaci, ne mogu skupiti 15-20 tisuća ljudi.

    Jebote kad imam poslovne ili sportske obveze u Zagrebu, smještaj tražim što bliže Maksimiru. Djeca znaju da ćemo ići na utakmicu i tome se vesele tjednima prije. Pričaju u školi kako će ići gledati Dinama, a nakon što dođemo doma hvale se kako su gledali Dinama. A uvrijeđene frajlice kojima je do stadiona 3 tramvajske stanice nisu u stanju otići ni po kiši mi po suncu ni po vjetru ni po snijegu ni po jugu ni po buri... Ma... Bolje mi je šutit.

    Zagrebačka gospoda definitivno ne zaslužuje Dinama.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Užasna posjeta protiv Slavena, kada nam od 100 uvjeta valjda 95 ide u prilog.

    Dinamo ima 5-6 tisuća pravih, istinskih, vjernih navijača sa šireg zagrebačkog područja, svi ostali su "uvjetovani" 101 razlogom. I svaki od tih razloga je veći i važniji od Dinama.

    Stvarno sam frustriran. I ovo se ne odnosi na zonaše i sve prave dinamovce koji koliko toliko uživo isprate Dibama.

    60.000 članova je za Guinessa s ovakvim "navijačima" u gotovo milijunskom gradu. Di su ti članovi? Na Bundeku, Jarunu, Sljemenu, ZOO-u, trgu? Na Maksimiru sigurno nisu. I vi bi novi stadion sa 35.000 mjesta?! Zbog čega? Zbog koga? Zbog Reala, Bayerna, Arsenala, PSG-a, Milana da si možete snimiti selfie i stavit ga na instagram?! Dabogda nikad ne ušli na novi stadion u Kranjčevićevoj, pa kmečite do sudnjeg dana da vam je Boban ukrao klub, bagro licemjerna.
  • Ulaznice - aktualno
    Ekipa, usporite malo, ako ovako nastavimo bit će nas preko 10.000.

    Na lijepi proljetni dan, kad se može birati hoćeš li na Jarun, na Bundek, u šoping, hoćeš li šetati po trgu ili ćeš se zaletit na Sljeme...neki biraju Maksimir. I to ne park, nego stadion. Pa stvarno...
  • 1.HNL 2025./2026.
    kakav je ovo AI dres?

    Usput budi rečeno, pun mi je kurac AI-ja, od posla, sporta, medija, preko privatnog života. Više ničemu ne vjerujem osim onome što sam vidim, uživo.

    Kad vidim čime me sve okolina bombardira i smatra to stvarnošću, upitam se kakva nam je budućnost
  • Samy Mmaee #13
    Sad se fino vratite na treću stranicu ove teme, zadnji post na toj stranici, a onda uz kokice čitajte i uživajte u sljedećih par postova. Ima zanimljivih komentara :smile:
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    nisam ga pratio, tako da ti mogu reći da o njemu ne znam ništa.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ali najjače je ovo:
    Disclaimer: GNK DINAMO Ltd. is not affiliated with, endorsed by, or connected to the GNK "DINAMO" non-profit association...
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Ukoliko ne bude nikakvih preinaka, onda dres Plava baština 1923 nema nikakvog smisla. Gornji dio i nekako, ali sorc... Malo d nije uopće naš font, a i nikako mi se ova tamno plava ne uklapa sa bijelom i svijetlo plavom bojom od Castore logo-a
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    finale bude na jednom Maksimiru pred 30k ljudi i da je prosjecna ulaznica 30 eurajedan u nizu

    Jedino da su u finalu Dinamo i Hajduk.