Comments

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo

    Bila bi sad fora da svatko na cugu/druženje pozove ovog člana koji je s njim u istom mailu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    To je ovo, jel?
    Screenshot-20260611-200441-Gmail.jpg

    Bezveze. I pozdrav Kristini, prezime sam ostavio za sebe.

    A Neftlixu više sreće drugi put
  • Nižerazredni hrvatski nogomet
    Javili su da ih nema 11, tak da niš od tekmeMinken Bojna

    To su u međuvremenu odustali ovi sa Zone kada su pročitali @Draž-ov komentar :rofl:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Mlad je on za trenera. A realno, šta on može naučiti jednog Livakovića?
    :cool:
  • DINAMO PREDICTOR - Općenito
    Ništa ja ovo kontam. Leave.
  • KK Cibona
    Jel to vodimo?

    Pita žena: "pa kojeg Boga sad piješ, tko to sad tvoj pobjeđuje pa da se imaš razloga nalit'?"
    Šta ću joj odgovorit?

    Samo požurite, nervozna je
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    nađem jedan ozbiljan post na koji je red odgovorit.deda

    Nema ti takvog. Ne trebaš se truditi :rofl:
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Netko od administratora bi morao odgovarati zašto je Zona Dinamo potpuno otvoren forum.
  • Mislav Oršić #99
    Da nije bilo te nesretne ozljede, uvjeren sam da bi on uvalio nesto Spanjolcima u finalu.Bjelko77

    Ja sam uvjeren da ga Dalić ne bi ni uveo.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Livi, McKenna, Zajc, Stojkovic, Orsic, Beljofakin

    Netko u klubu mora odgovarati zašto 9.6.imamo samo 6, umjesto 11 kapitalaca
  • Mislav Oršić #99
    Evo, sad moram popiti pivkana iz plastične čaše, što prakticiram samo i jedino na stadionu.
    Aj živili!
    1000097297.jpg
  • Dion Drena Beljo #9
    Šta je ovo, dugometražni film?! A samo jedna sezona u pitanju...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kojeg točno iz tog terceta ne bi zvao i tko je bolja alternativa za dotičnogZrnTSCHeZ

    To pitaj izbornika. On je izjavio da neće zvati nespremne igrače i one koji nisu u formi.
  • Preimenovanja stadiona u Ulici Silvija Strahimira Kranjčevića
    Zašto bi se rekonstruiranom stadionu mijenjalo ime?
    Ako je u pitanju rekonstrukcija, a jeste, barem tako cijelo vrijeme pričaju, staro ime ostaje.

    Ni žena nakon rekonstrukcije usana, grudi, nosa...ne mijenja ime.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Upravo večeram, a stari gleda dnevnik, vijesti, šta li već, ne znam na kojoj televiziji. I priča Dalić: "cilj nam je što je moguće više vratiti u formu Modrića, Kovačića i Gvardiola."

    Ja, koliko se sjećam, sam milijun puta slušao i čitao Dalića kako govori: "Igrat će najspremniji i oni koji su u formi."

    Ono što mene zanima jeste ima li u Hrvatskoj jednog, ali jednog novinara s kralježnicom i karakterom, koji bi izbornika upitao: "Izborniče, a zašto ste zvali igrače koji su polozlijeđeni, van forme, rekovanlescenti?"

    I zašto nema?