Comments

  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Možda po kvartovima, Dugave i Dubrava, najmasovniji, Maximir žena i ja.
    :lol:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Nemam baš pojma jel ta, ali šteta takvog talenta da više nije dostupna.
    Mozda ju je hns mogao zaštititi kao neku kulturnu baštinu.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Dragi Lastane, jel raketa probio novo dno ulizivanja i sramoćenja ili će naći još jedno?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Kaj je sa onom našom na sintiću kaj se skidala.
    Nemrem se sjetit kak se zove, jel ziva i spremna za prvenstvo?
    To je bilo susramlje samo takvo.
    :smile:
  • Shop & Web Shop

    Bude valjda još pokoji model.
    Nije problem napravit si nekaj i isprintat na materijal, ali nekako bi rađe dao lovu klubu u shopu.
    Za šalove od laganijeg materijala smo već odlučili, samo se čeka da ih naprave da imamo za početak sezone.
    Nije da puno tražimo.
  • Gdje vidite Dinamo u buducnosti?

    Fora je sa nekim većim odmakom pročitati kak se razmišljalo i gdje smo danas.
    Bude želja i pozdrava, a neke se bogme i ostvare.
    Bilo je optimizma u nastajanju, ali toliko članova, novi stadion, uprava, shopovi… nije da bi ih puno stavilo ruku u vatru.
    Ova zadnja proslava i ujedno posljednja na maxu je čista emocija, a da sam mislio da bu tak nešto prije par godina, ne bumo se lagali.
    :smile:
  • Gdje vidite Dinamo u buducnosti?
    Kako vi vidite Dinamo za npr. 5 godina? Ja ću opširnije napisati svoje viđenje ovih dana, ali mislim da jako jako puno ovisi o pitanju stadiona


    Sezona kiselih krastavaca, pa malo listam po prošlosti.
    Kolega koliki je to vremenski odmak, par dana, još bu se i stadion izgradio, a ni slova.
    Jel se kaj promijenilo od tada u razmišljanjima?
    :smile:
  • 2.HNL

    Super.
    Tamo bi mogli kamere postaviti pa da se osim lajv gledaju tekme i na Dinamo aplikaciji.
    Malo se podigne pretplata i gledaš kako se razvijaju potencijali za prvu ekipu.
  • 2.HNL
    Gdje će se moći gledati Dinamo u drugoj, koji teren za domaće tekme?
  • Marko Soldo #14

    Hrvati pamte od Dnevnika do Dnevnika, za koji dan pitaj ljude koji su bili agilni u ovom slučaju, bili stručnjaci za borilačke sportove, pravo i etiku, kaj je napisao Soldo?
    Odgovor će biti, koji Soldo?
    Tak da ono kaj nije zakucano na naslovnicu ili ostalo na mrezama, nije se ni dogodilo.
    Al da Soldo nije najoštrija olovka u pernici, i nije.
  • Marko Soldo #14
    Martinjak je odradio dug društvu za kaj je napravio, ima hipoteku na buduće prekršaje koji će biti strože kaznjeni, ali u ovom slučaju nije izazvao svjetski rat da bude na svim naslovnicama i da ga se lešinari.
    Koja je psihološka procijena Beroša, našeg spasitelja, heroja i doktora sa polozenom nekom zakletvom da sa najgorim kriminalcima krade lovu od bolesnih ljudi?
    Jesu njemu neki psihološki profil napravili za njegova nedjela i to javno objavili?
    Uzmeš lika sa ulice kojem mozda i treba neka pomoć i cipelariš ga danima u drzavi gdje nemaš više pojma koliko ko krade i šta se sve radi.
    Ak nam je Martinjak najveći problem u društvu, mi zapravo problema ni nemamo.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo


    Onda ok, možda da onu zadnju stepenicu na zd modeliraju, uvijek se potepem po njoj, neprirodno visoka u odnosu na druge.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Čemu služi ona hrpa pijeska ispred istoka?
    Nije da se planiraju neki radovi, valjda treba počet odnosit materijal, a ne dovozit.
    Inače, bilo i malo hlada ispod reflektora, ali je kratko trajalo, nemremo svi u ložu.
  • Mlađe Kategorije
    D646-E1-E6-B35-E-43-ED-8494-9-A823-DB46-D08.jpg
    Prvo poluvrijeme bilo dosta ljudi, drugo pobjegli gore u hlad i doma, meni izgorile i ruke i noge od tog sunca.
    Zaključili sezonu, čekamo početak nove.
    :smile:
  • Robert Mudražija #20
    Meni bi bilo fora da da neki gol na maxu, da mu se ispune snovi i da se natipka stotinjak stranica.
    :smile: