Comments

  • Inicijativa za sponzorstvo škole nogometa
    Da skupimo neku lovu pa bar zonadinamo na rukavu?
  • Transferi - rasprave
    Ja bi rađe da nas zaobiđe, ima i drugih igrača na planeti, nije mi napeta situacija oko njih.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Lagani jučer uz ručak.
    Kolega crophantom zna lokaciju.
    :grin:
    6-BF03-C1-F-B5-DE-42-ED-B56-B-8-E4-CEABBCA5-A.jpg
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo

    Odfurali smo i mi pivu gore, ali možda bi popili još koju samo je bilo glupo usred događanja ici dole gore.
    Očito je sa zone bilo podosta ljudi, trebali smo imati rajf u kosi da se prepoznamo.
    :lol:
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Kao kaj je kolega rekao, na tribini nije bilo pive kaj i nije neki propust obzirom da me nikad ne razočara sa lošim okusom.
    Nije pitanje za članski, ali pokoja bolja piva ne bi bila na odmet.
    Malo pre dugo trajalo obzirom na ponavljanja nekih pitanja, ništa revolucionarno, mozda onaj info o maketama stadiona je fora i dobra ideja.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pa nije ostatak ekipa sa novopridošlicom napredovao i sprema se na nekaj veliko.
    Svi su u nekom jadnom modu i tu Hajduk sa njima igra normalno, sad dali budu zaredali pobjede ili poraze to se još ne zna, ali u njihovu euro epizodu čisto sumnjam.
    Trebalo bi se čudo dogoditi da oni dohvate konferencijsku, a ako je i dohvate, moglo bi biti teške sramote za njih, ovaj kadar na dva fronta nije nešto na kaj bi se ni njihovi najzagriženiji kladili.
  • KK Cibona

    Upratim ga tu i tamo i nisam znao da i on podržava Cibonu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Meni prigovaraju ovi kaj sam ih učlanio za taj mail, šutim i pokrio sam se sa ušima.
    :sad:
  • Ostali Sportovi

    I Marquez stotu pobjedu na motoru.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Belgija mi se čini jako dobra, a Egipat je koliko se sjećam nekaj predstavljao u nogometu, jedino ako su potonuli.
    Ovo prvenstvo mi je zbog vremenskih zona manje napeto, a i tih sto repki na njemu me umara.
    Pratit ću pokoju i rezultate, pa se valjda kad malo prorijede ove slabije uključim aktivnije.
    I meni je euro nekako draži, ali u sezoni kiselih krastavaca dok Dinamo ne krene ubijat ću vrijeme sa ovim.
    :smile:
    Ovo sa Iranom mi je jedna od čudnijih priča.
    Ljudi se doslovno ubijaju i onda oni kod amera doma igraju nogomet.
    Jel ima šanse da se negdje u turniru preklope, da cirkus bude do kraja?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Neće ni one curice kaj su ih ameri oslobodili od djetinjstva.
    Inače, kak stoji Iran, oni su prolaznici na sp ili imaju kakvu takvu repku?
    Osim europe nije da pratim ostatak.
  • Grad Zagreb

    C5400-F9-B-1760-44-C5-A87-E-FB69-E785-C3-D7.jpg
    I mi prolazili jucer.
    :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Kad bi se tunel probio kroz Sljeme, to bi explodiralo sa strane Zagorja, ne bi tam više bilo za živjeti.
    Mi svake godine obiđemo Gupcevu lipu i pogledamo muzej i spomenik, na onoj makljaži ispred nikada nismo bili, a trebalo bi.
    :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Jesu u Ribiču još uvijek oni king sajz Zagrebački, fakat dugo nisam bio?
    Vidim da se i dosta kuća preuredilo za najam i bazena ispred njih izgradilo, ide polako i taj turizam, još kad bi se ta silna topla voda bolje koristila, gdje bi bio kraj.
    :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    U Zagorju se govorilo da su Zagorci navek bili dobri sa Hrvatima.
    Proveo sam u Zagorju dobar dio života i super mi je tamo, kad stignem ak ništa odem do Graše na roštilj.