Comments

  • Trener - Fabio Cannavaro
    Sad mi je još sumnjiviji onaj odlazak u Udine nakon Osijeka.
    :smile:
    ZgDLions

    u kakvim teorijam zavjera vi živite, baš mi vas ža. Vjerovatno tako i u privatnim životima svugdi tražite neke zavjere, a ako zbrojiš 2 i 2 poprilično je sve jasno zašto su se sastali Cannavaro i uprava. Ali očito to nekima teže ide.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    nakon ovog mi je Fabio opasno porasta u očima. Čovik tražia razgovor šta bi i normalno tribalo bit nakon šta su mu šefa smijenili.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    dicu ću od rođenja učit da u životu ne smiju bit novinari. Kakva ljigava skupina ljudi, nevjerovatno.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    hahahaha dobro da, upravu ste.

    ali osuditi se svakako mora, ako je laž.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    je, ja i @BBB Sibenik zajedno.

    da ga vodin, ne bi pisa na Zoni nakon ove vijesti šta san pisa.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    nekad znači prošlost, znači prošlo vrijeme.

    ali očito da nije istina onda.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    molin vas da se ne primišta post u drugu temu, jer je prevelik spam i ne bi bia vidljiv.

    HITNO OBJAVITE PRIOPĆENJE PODRŠKE TRENERU I OPOVRGNITE NATPISE IZ 24sata !!!mlinchica


    ovo je pod mus.

    @Pop corn @Papastrumf
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Objavio je 3 storya kako vodi Dinamo, odnosno reposto jeIjayi Atiemwen

    to objavljuje redovno, nema veze s tim.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    a nekad smo bili velik klub. Danas smo, da ne kažen sta.

    na šta smo spali da se moramo ugledat na hajduk. Sramota, ne mogu se oprat sve i da ostane Cannavaro ako su Sopića pozvali na razgovor bez da uvjere Cannavara da ostane.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ako mu daju otkaz, nadam se da će se svi ljudi redom u klubu nabit u 3 pm. Fuj, gade mi se ako je ovo istina.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    nadan se da se Zajec nikad nije, i da se nikad neće mišat u sportsku politiku kluba.

    neka bude ono zbog čega je i predsjednik.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    je li potrebno po 60. put samo na zoni ponavljat zašto je to uradia?

    zato Stojković kod tog istog Bjelice nije ni igra :strong:
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Velikane su pobjeđivali i BjelicaSan Lorenzo

    kojeg je velikana Bjelica pobjedio u 2. mandatu?

    protiv Istre grozomoran nogomet prvih 45 minutaSan Lorenzo

    A je li to neka razlika od Bjeličinog nogometa u svakoj utakmici 2. mandata?

    samo Ogromna je razlika šta je Cannavaro uočio greške i samostalno ih ispravio i to je onda odlično izgledalo 2. poluvrijeme.

    Osijek smo izdominirali cilu utakmicu i jedini krivac su igrači, jedino da trener uđe i umisto njih ugura loptu u gol?

    Obrana i prekidi i dalje izgledaju loše i neuvjerljivo pripremama unatoč.San Lorenzo

    valjda je svima poznato da je obranu i prekide najteže uigrat...

    da je Bjelica osta, mi bi idalje gledali RPG-a na livon beku a Ristovskog na desnom na kojem bi ga Leao silova.

    ogromni plus kod Fabija je taj šta brzo uoči problem i rješi ga u nastavku, što zamjenama, što taktičkim postavkama. Plus, kratko je tu za razliku od Bjelice koji je tvrdoglav ka mazga.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ne mislin. Odnosno mislim ako mi uđemo u taj derbi pičkasto ka i svaki put, a onda slijedi isti scenarij ka i u svakom derbiju.

    zato;
    nadan da će se to sa Cannavaron prominitdon
  • 1.HNL 2024./2025.
    zalio. Tezak raspored ide svima, a to najvise ide nama na ruku.Jay

    pa dalo bi se o tome raspravljat. Mišljenja san da ce hajduk bolje odradit derbije nego male utakmice, jer taj njihov antinogomet tu pali, a svi znamo kako smo mi loši u tim istim derbijima.

    samo se nadan da će se to sa Cannavaron prominit.