Doveo trenera pod kojim neigramo ništa bolje nego pod prethodnim — San Lorenzo
pogotovo protiv Milana kako smo užasno igrali, strašno. Malo je falilo da budemo onakvi ka i sa Bjelicom protiv Borussije. A tek onaj Osijek sa Cannavarom, 1 šut u ciloj utakmici. Ajde, barem smo uputili i taj jedan za razliku od Bjelice kojeg je Rijeka školovala u srid Zagreba.
pa dobro, to je tvoje legitimno mišljenje. Moje je da Rijeku nikad nisan gleda ka izravne konkurente, jer san uvjeren da će se kad tad raspast. Govoria san to i prije prijelaznog roka, a Miško je samo potvrdia.
s druge strane, smatran da je hajduku puno teže igrat dok nisu prvi, a evo to se za sad pokazuje (naravno, ne mora značit da će tako i ostat).
ne znan šta bi više, pobjedu Rijeke koju priželjkujen, ili pobjedu Istre/dobru igru budući da igraju sa hajdukom idući vikend pa da se napune samopouzdanjem :sweat:
"Već sam nedavno konstatirao, a i ponovit ću: kako mu rivali izgledaju, veći je problem Dinamu da ne bude nego da bude prvak. Izgleda da se Modri moraju baš svojski potruditi da ne obrane naslov prvaka. Zasad ostavljaju dojam da tu soluciju ne treba odbaciti.
Ako Hajduk bude prvak s ovakvom igrom, to gotovo da se može staviti u red malih sportskih čuda. Cinci će reći da će to nešto reći i o Dinamu te cijeloj hrvatskoj ligi."