Kaj za trenere ne važi u slučaju crvenog kartona, najmanje jedna tekma suspenzije. Da se ne vraćam još i unatrag, od nijednog tijela sudačke organizacije nismo do sada ništa čuli o onoj našoj prijavi
biciklisti su glavonje iz NH (torside) koje su biciklima došli na jednu od njihovih "ćakula" i stali sa biciklima ispred ulaza, te spriječili Jastoga, Šanguta, mislim da je čak bio i Štimac da prisustvuju toj "ćakuli"
Lik nema ni trunke osjećaja za igru.
Nevjerojatno je da su takvi likovi, uopće na bilo kojoj funkciji u sudačkoj organizaciji, a ne još glavni suci ili dio VAR tima.