Transferi - rasprave Osobno mi se sviđa dovođenje malog Šivaleca iz Slavena. Pogotovo mi je drago da bi se, barem po mojem mišljenju mogao promijeniti narativ u glavama mladih igrača sa ambicijom. Mogao bi "poučak Jagušić" počeo djelovati kod sve više igrača. Jagu sam spomenul jer je posljednji u nizu igrača koji su se otisnuli van, vodeći se kratkoročnim financijskim prioritetom, ne sagledavajući malo širu sliku.
Mislim da bi Matko na zimu, mogel biti sljedeći igrač u nizu za drugu momčad u novoj sezoni