Comments

  • Transferi - rasprave
    To bi bila još jedna Zvonina magija
  • Transferi - rasprave
    Ma koji Lazio, nema šanse da ode tam. Također kak su i neki već naveli, praktički nikakva šansa i da završi u Tottenhamu.
  • Europski koeficijent
    Ovdje u Švici na radiju kažu, horor za Thun.
    Da su izvukli momčad koja desetljećima dominira ligom i koja je puna muđunarodnog iskustva
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    nisu im riješene financije. Oni moraju prodavati, poput naših južnih "prijatelja"
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    99 posto ce nam biti na raspolaganju cijela gostujuca tribina (ukoliko bude potrebe van sektora). Basel, Zürich i ostali klubovi (osim kantonalnog rivala YB-a) uvijek dobijaju cijelu tribinu na raspolaganje.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    to nije mjerodavno. Nakon sto su matematicki osigurali titulu, otisli su u Spanjolsku na "medeni mjesec" i tamo lumpovali par dana i nalkon toga je bilo samo odradjivanje posla tih zadnjih par utakmica.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    plus, nikako zanemariti da ih je napustio trener Lustrinelli
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ja osobno (iz sebicnih razloga)ne bi imal apsolutno nista protiv Thuna. Kao prvo, mislim da su plitak potok za nas, a kao drugo to gostovanje mi je 20-ak kilometara od kuce, tako da ne moram apsolutno nist planirati ako se poklopi zdrijeb


    Hahaha, sada vidim da su mi se zelje ispunile
  • UEFA Europska Liga 2026./2027.
    Ja im također želim Cluj
  • 1.HNL 2026./2027.
    pa ti misliš da sektaši samo tako prepuštaju kormilo?
  • 1.HNL 2026./2027.
    i jedan od sponzora
  • Gabrijel Šivalec #
    rascehnul, bi najprije bilo raskomadal ;-)
  • Transferi - rasprave
    Osobno mi se sviđa dovođenje malog Šivaleca iz Slavena. Pogotovo mi je drago da bi se, barem po mojem mišljenju mogao promijeniti narativ u glavama mladih igrača sa ambicijom. Mogao bi "poučak Jagušić" počeo djelovati kod sve više igrača. Jagu sam spomenul jer je posljednji u nizu igrača koji su se otisnuli van, vodeći se kratkoročnim financijskim prioritetom, ne sagledavajući malo širu sliku.
    Mislim da bi Matko na zimu, mogel biti sljedeći igrač u nizu za drugu momčad u novoj sezoni
  • KK Cibona
    Tooooooo
    Heja, heja cibosi
    Svaka čast svima na gašenju magaradi
  • KK Cibona
    Ovo je baš užasno loše.
    Nije da sam očekivao čudo, ali definitivno dosta više od ovoga što su nam pružili do sada