Comments

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ovaj Bruno, može se ući u raspravu na kojem je mjestu u panteonu Dinamovih legendi (na prvom mjestu hehe), ali nitko, baš nitko neće ikad imati toliko ikonskih golova, asistencija, driblinga, izgubljenih lopti, gluposti, cigareta, srednjaka novinarima i tako dalje.

    Baš najikonskiji lik koji je igrao u Dinamu. :heart:
  • Transferi - rasprave
    Don Fabio, ako zbog ovog propadne transfer Špikića i Hoxhe, u Pagginiju ćeš naći zakletog neprijatelja!!!! :rage: :rage:
  • 1.HNL 2024./2025.
    Vjerujem da Varaždin kombinira prodaju van. Ako ga uvaljaju za milju eura, to je 600k čisto, što je 600k više od NIŠTA

    Nema nikakvih vijesti o prodajama ikoga iz hajduka, jel se vrti šta tu?
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke


    Cijela prva sezona je bila dosta bezdušno prepričavanje remek djela od igre, s iznimkom izvrsne epizode o Billu.

    Nadao sam se da će proširiti priču, ispričati neke stvari koje su se događale između jedinice i dvojke, ali očito nisu taj kapacitet i opet će samo prepričati radnju, izgleda.

    Bezveze potpuno.
  • Transferi - rasprave
    Prije bih rekao da ljudi ovdje vecinom zazivaju RPGa desno. A najmanje od svih zele gledat Rileta.GeneralNapoleon

    Naravno, referiram se samo na razdoblje kad smo znali da RPG neće ići desno, krajem polusezone. Nitko ovdje ne želi Mohu u prvih 11 i to je činjenica, niti se svršavalo na njega.
  • Transferi - rasprave
    Ne slažem se. Ljudi su bili opčinjeni time što može trčat i proć pored suparnika. Do toga smo spali.Daliban

    Tvoja averzija dovodi do projekcije. Između Rileta i Mohe, ljudi su ovdje zagovarali Mikića, a Mohu su koristili kao argument kontra Rileta, a ne kao argument za Mohu da igra.
  • Transferi - rasprave
    dok je priča oko Roga ipak na malo dužem štapu...BPAM

    43iv8l.jpg?a482208

    Ljudi su svršavali na Mohu sad pred kraj sezoneDaliban

    Malo presnažan glagol za "imao je moha par dobrih ubačaja, valjda će se prodati sad"
  • Transferi - rasprave


    I KTC Torrente duo u sredini - sigurno je sigurno. :cool:
  • Transferi - rasprave
    Dva dana bez transfera i već lagano počinje :snicker:
  • Transferi - rasprave
    Nisam ni siguran dal bi rade Jurisica ili nikoga. Stvarno ne znam na osnovi cega je toliko hajpan.GeneralNapoleon

    Jer je zabio super gol Dinamu!

    Meni isto miriši na Štefulja, 2.5 milijuna je suludo za dati za njega. Također bih radije Franjića/Perkovića nego da trošimo na HNL mid igrača.
  • Transferi - rasprave


    Pa očito tebi treba crtati.

    Ako se cilja razina Taylora koji je dokazan igrac u najboljim godinama, zasto mislis da je propali Barisic koji ne igra, nije u najboljim godinama ikakva meta? Nema sanse da se uopće njega razmatra.

    To sto ti mislis da je dobar ne znaci da ga sportski sektor uopce smjesta u potencijalna pojacanja.
  • Transferi - rasprave


    Pa to me neće niti malo iznenadit, ipak je ozbiljan igrač u najboljim godinama iz ozbiljnijeg kluba iz privlačnije lige.

    Barišić će biti najveće iznenađenje u Dinamu u zadnjih pet godina gledajući kontekst i selekciju ovog prijelaznog roka.

    Kao "uffff, nismo uspjeli dogovoriti ovog potentnog, iskusnog, skupog i privlacnog lijevog beka iz Celtica, nista ajmo onda Barisica."

    To je toliko besmisleno na toliko razina hahah

    Ako se ne zavrsi taylor vjerujem da cemo po jurisica. Ocito je negdje zapelo izmedu njega i fradija kada to jos uvijek nije rjesenoCrni86

    Meni isto ovo miriši sve više, očito ni fradiju nije 2.5 milijuna neka privlacna cifra hahah. Da ga možemo završiti za 1 milijun i puštanje Solde - dobar deal?
  • Transferi - rasprave
    Meni sve ajmo rec upucuje da ce Barisic bit novi lijevi bek.Kastrator iz zasjede

    Doslovno ništa, ali ništa ne upućuje na ovo. :lol: :lol: :lol:
  • Transferi - rasprave
    Radije bih da Šafarić ih trenira, da su u zdravom klubu koji igra konkretan nogomet nego u klubu koji nema kvalitetan travnjak, bez pravog trenera i konkretne igre.

    Da se razumijemo, bolje i Sibenik nego klupa, al eto, ako možemo birati.