Radije bih da Šafarić ih trenira, da su u zdravom klubu koji igra konkretan nogomet nego u klubu koji nema kvalitetan travnjak, bez pravog trenera i konkretne igre.
Da se razumijemo, bolje i Sibenik nego klupa, al eto, ako možemo birati.
Ako na nekog ne bih dao ikakve novce, to je za bilo kojeg rusa. I da maknemo na stranu političke konotacije, notorno su loši i nestabilni u europskim klubovima...