Comments

  • Transferi - rasprave
    Radije bih da Šafarić ih trenira, da su u zdravom klubu koji igra konkretan nogomet nego u klubu koji nema kvalitetan travnjak, bez pravog trenera i konkretne igre.

    Da se razumijemo, bolje i Sibenik nego klupa, al eto, ako možemo birati.
  • Transferi - rasprave
    Varaždin bi bio vrhunski klub za posuditi i Mikića i Pavića
  • Transferi - rasprave
    Što prije LB, a napadac neka dođe do kraja roka, ako se ne stiže sve odmah sada

    Neka moja želja, napadaču nije toliko bitno uigravanje s ekipom realno
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Majki ja sam uvjeren da si ti sreo pet ljudi u životu i svaka osoba te na neki način potpuno sablazni s nečim apsolutno normalnim...
  • Transferi - rasprave
    Goduine Koyalipou navodno ima klauzulu od 2mil eTranzicijski Napad

    Evo, 2 milijuna + Menalo + Perić, evo.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Kule, obradi ga :ok:Marley

    Ej ej alo, zaustavit ću te ovdje, upozorenje pred ban....
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Znam da nam je kondicijski trener odličan čim udara ove mutne selfieje ko nečiji tetak :heart: :hearts:
  • Ulaznice - aktualno
    Postovi s vremenom i mjestom polaska, rutama putovanja, smještajem i ostalim detaljima su izbrisani i ubuduće će se brisati.

    Javni je forum dečki.
  • Transferi - rasprave
    A tko kaze da se ne vrti jos koje LB ime za pojačanje? :chin: rok je do 17. veljace hehe
  • Transferi - rasprave
    Ako na nekog ne bih dao ikakve novce, to je za bilo kojeg rusa. I da maknemo na stranu političke konotacije, notorno su loši i nestabilni u europskim klubovima...
  • Transferi - rasprave


    Ne dopustimo nijedan korner ili faul 30 metara od gola. Dalje.
  • Transferi - rasprave
    nije sigurno jedini.
    Petković,Baturina,Pjaca pa čak i moj Max
    Maxova dijagonala

    Ha rekao bih da vic ima jedino možda Petković, ali u puno manjoj mjeri u odnosu na nekad. :( ovi ostali nisu ta razina vicluka!
  • Transferi - rasprave


    Moj Daly, obožavaš igrače s vicom u igri, čak i ako je na konto discipline i onda bi prodao jedinog igrača s vicom u igri kojeg imamo. :cry:
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    zajebano ti je to jer cesto ode na trbusni zidOlmic

    Pa i otišlo mu je na trbušni zid, šta ne? Ako se ne varam, zbog toga je i izostao cijelu polusezonu?
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    upalu pubicne kostiOlmic

    Sta lik doslovno ima bolikurčinu :lol: