Comments

  • 1.HNL 2023./2024.
    Meni bi bilo zanimljivije da 8. i 9. iz prve lige igraju majstoricu za ostanak, a da 2. i 3. iz druge lige igraju majstoricu za ulazak.

    Cisto da bude zanimljivije, i da nemamo 5 klubova u HNL koji samo egzistiraju bez ambicija, i bez straha od ispadanja. Jer realno, pobjednik druge lige ce najcesce ispasti nazad.
    Ovako kada bi usla dva kluba u prvu ligu, bilo bi barem zanimljivo izmedu ta dva kluba u najvisem rangu. A eventualno bi onda i predzadnji morao igrati sa ambicijama da nebi slucajno zavrsio u playoffu za ostanak.

    Znam da ima malo klubova za to, ali uz nesto volje HNSa i ambicioznije uprave klubova to bi se moglo promijeniti. Ulaganjem u terene, i malo sminkanja stadiona i klupskih prostorija mozemo opet imati zanimljive klubove u HNLu.

    Osim Šibenika, i sada Zrinskog, tu mozemo gledati Cibaliju, Vukovar, Sesvete, a uz nesto ambicije, mogli bi gledati i klubove poput Karlovca, Bjelovara i Hrv Dragovoljca (opet).
  • 1.HNL - 33.kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 05.05.2024. - 19.30h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Jakirović je o tragediji i tome kako se nosi s njom u ovako delikatnom trenutku govorio na konferenciji za medije pred derbi prvenstva: "Hvala svima koji su izrazili sućut i iskazali podršku. Hvala i bolnici Merkur i svom osoblju, koji su napravi sve, ali je bolest bila preteška. Odluka obitelji bila je da nastavim raditi, da vodim utakmicu i to je bila i želja moje mame. Nema što drugo nego nastaviti dalje, a mi ćemo svi čuvati uspomenu na nju."
  • Tribine
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nova-epizoda-mostarskog-navijackog-rata-uz-prijetnju-pistoljem-upali-u-stan-i-oteli-transparente---846377.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1iAq6IMbUsrpJpKKDyZKeKzwwSrjTC3i1ODWK_IBq_2FTr_02k44suex8_aem_AaA_mE_PyP7jZQ8OsAqhrLpymhPXGDe9eMS38F5Zj84YFrv5x4Vrw2pHMt_KacYhALW79AgvzYqXS5Dt9okZS4wu

    Naime, kako javljaju razni mediji iz BiH, jučer je provaljeno u stan jednog navijača Veleža, za kojeg se znalo da u svom posjedu ima transparente.

    Kako stan nije bio praz, pod prijetnjom pištoljem oduzeto je nekoliko transparenata navijača Veleža, uključujući njihov udarni.

    injenica da se ovdje radi o teškom kaznenom djelu provale i oružane pljačke, samo nam potvrđuje kako je situacija u Mostaru daleko od one koja bi bila pod kontrolom te da pozicijske snage neupitno imaju puno posla oko smirivanja svega.


    EDIT:
    Ovaj clanak sam samo zalijepio, ali jos uvijek ne vjerujem da se tako odigralo, znamo i sami dobro kako novinari prenose poluinformacije i u cilju blacenja nekoga/necega. Posto je vec objavljen clanak, stavio sam, ako nije za javnost/forum brisite
  • Futsal Dinamo 2023/2024


    ''čaše zveče, čaše zveče, svemir se okreće ..''
  • Futsal Dinamo 2023/2024
    "odjebi, Neki tip, kad se sve trese i drhti ne pada ni meni na pamet samo tebi mirno držat pivo."

    Ma samo ti vibriraj, ionak ću te brzo oslobodit tereta pa pleši kol'ko hoćeš.
    Neki tip

    covjece, jesi ti svjestan, dok tamo udaras po tipkovnici, kako ovo genijalno zvuci? :grin:
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Kako misliš unatoč svemu?Majki2111

    omaknuo ti se lapsus, pretpostavka je da si mislio da znas Zagrepčanina koji je Hajdukovac a ne Dinamovac.

    A ako si stvarno mislio na zagrepčanina dinamovca, onda stvarno ne znam što bih ti rekao :D
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Onda organizirajte vecer u Grudama, Sovićima ili Posušju odakle će i doći većina navijača i nikakvih problema nemaMarko123

    moze, nemojte ni vi organizirati bile noci u Zagrebu, fala lepa bok
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ista stvar sa Zivkovicem. Jos trebaju ostati i igrati u prvih 11 i nastaviti razvoj.
    U dinamu nemaju mjesta u pocetnom sastavu pored Baturine, Vidovica, Stojkovica, Kaneka, Kacavende, Roga, Sucica, Hoxhe i Spikica.
    To eventualno kada nebi otkupili Kacavendu, Kaneka i Vidovica, a prodali Baturinu i sl.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.
    Od ove godine, dvije lige sa najvecim koeficijentom kroz godinu, dobivaju ekstra mjesto u LP.
    Neovisno o pobjedniku LP.

    Tako da je sad moguce da jedna zemlja ima 6 predstavnika, ako ostvari najveci koef, gdje dobivaju ekstra mjesto, te ako imaju osvajaca LP onda dobivaju jos jedno mjesto.

    Pretpostavljam da ima neki limit koliko mogu imati predstavnika, pa zato bi izgubili mjesto u EL
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice

    Ok, a da li dominiraju u juniorima?
    Naravno da svima treba prijelazno razdoblje i iskustvo da se prilagode na seniorski nogomet.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Naša "budućnost" pokazala da je nikakva budućnost kao sto sam i mislio, nitijedan nije mogao raditi razliku ni protiv rezervi prosječnog drugoligaša, a kamoli da ima mjesta za prvu momčad.Miro Vugrinec

    Igrali su prvomajsku utakmicu na proslavi lokalnog kluba.
    Mislis da je ta utakmica za suditi njihovu buducnost?

    Ako si gledao juniore u ligi na par utakmica, onda cu vjerovati misljenju.
    Ovako mi nema smisla suditi na ovakvom tipu utakmice.
  • Nogometni Stadioni
    Navodno dogovoreno finale Europske lige 2028. godine na tom stadionu.NitkoBitan

    Naravno, pogotovo ako je Vule to izjavio. Nebi se iznenadio je rekao da ce to finale igrati Zvezda i Backa Topola.
    Totalno legit
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Predsjednik kluba - Velimir Zajec
    Predsjednik uprave - Zvonimir Boban
    Ambasadori kluba - Silvio Maric, Ćorluka, Eduardo itd
    Sportski direktor - Maric
    Trener - Bjelica
    Desetka - Modric
    Devetka - Petkovic
    Osmica - Baturina
    Devedes' devetka - Oršić
    Osamdes' šestica - Stojković
    Itd itd

    Dajte Real da se igramoo!!*



    * gore prikazane stavke su samo puste zelje autora i nemaju povezanost sa stvarnim događajima. Svaka slučajnost sa stvarnim osobama je namjerna