Comments

  • Transferi - rasprave
    spremnu B i C opcijuNogo

    (B)enna(C)er
  • Transferi - rasprave
    I dalje pišu danas da smo favoriti za Danija.

    Spursima Dominguez nije prioritet, prvo zele rijesit Tonalija pa vidjet dalje.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Potpis Don, meni je prvenstvo prva liga.

    Izmoren sam, nikak da ostanem budan za zadnju tekmu, ali bas s gustom gledam.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Englezi su od sljedeće sezone zabranili kladionice na dresovima (i dalje su dozvoljeni svugdje drugdje), u LaLigi je zabrana od 2020. godine, u Serie A od 2019, u SuperSport HNL-u... pa ono, nomen est omen.Bosskovitz


    Kad se vratim s mini godišnjeg cu napravit neki presjek jer sam i sam iz struke.

    Za ovaj dio, 8 kladionica je vec naslo rijesenje u premier ligi.

    La Liga po tekmi ima i 4 kladionice na LEDovima, a Talijani nisu nikad bolji.

    Sve su to prividne zabrane da se zadovolji neko misljenje drustva.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Di ste hejteri

    Salim se, nemrem ga smislit
    Fala @mlinchica na citatu od Zvoneta


    Ok zajeb, uvijek u offsideu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Jako teska tema, i dosta vas je u pravu sa svojim argumentima.


    Iduci sponzor, a nekaj se vec nazire, ne bi trebao bit manji od dvi milje godisnje.

    Bio bi sretan s progresivnim kroz 3+1 godina i matching bid za buducnost, gdje bi zavrsili u potencijalnoj cetvrtoj godini na 3M€


    Te novce nece nitko dat osim kladionica, pogotovo s novim zakonom.

    Markoli ne prica krivo, no sentiment je ovdje sekundarna stvar.

    Pokrijes place radnicima, nekaj ostane i dobro je.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo

    Ja gledam to cist s biznis strane.

    Pola milje eura po meni godisnje pokriva 20 radnika godisnje.

    Ne vidim nikog u Hrvatskoj tko je zeljan dat vise od 750k godisnje osim kladionice.

    Koncaru sigurno ne treba promocija.




    Kuzim ja tebe, ali biznis je biznis.



    Pogotovo sto ce iduci sponzorski ugovor bit puno izdašniji kad prode Favbet.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Kad ce postojat firma u Hrvatskoj koja ce priblizno htjet dat novaca kao bilo koja kladionica, vjerujem da ce se razmotrit.

    Za sad i novce koje imaju priblizno novaca kao klade, ni negledaju takva sponzorstva.
  • Transferi - rasprave
    Dani je za pocetak dosta jeftiniji i nešto nlađi.

    Također, školovan kao krilo, dok je Almena zujao po pozicijama dosta te onda jednu od glavnih godina proveo na Bliskom istoku.

    Veci sam optimist u vezi Barcinog igraca jer je rizik manji.
  • Transferi - rasprave
    Prosle godine sam bio za Sv. Ivu u Podmilačju te nakon mise je dosla obavijest za Sergija.


    Nebi imo nikaj protiv da bude i ove godine tak
  • Transferi - rasprave
    Ma ni ja nevjerujem da ide u Lazio. No, ne razumijem da toliko Talijani pricaju o njemu.

    Cak nije ni u talijanskoj agenciji, neg je kod onog zidova britanca u stellaru.
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI


    Još malo isto o tome.

    Iako mi nema smisla jer ekipa nema za oružara a kamoli za igrače.

    P.S.
    Prodaju Gila i Rovellu gdje gledaju zaradit oko 55M€
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa

    Imat ce manji budget iduce godine, ali navodno navijaci i neki ljudi iznutra popizdili jer smatraju da nije rang za njih.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Marino Pusic trebao preuzet Paok i propalo na zadnjem koraku.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Da li će se dobivat bodovi iduce sezone za odlazak na Inker?

    Ili to iziskuje dodatne troskove provjere?

    @Papastrumf ste pricali kaj o tome?