Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo Jako teska tema, i dosta vas je u pravu sa svojim argumentima.
Iduci sponzor, a nekaj se vec nazire, ne bi trebao bit manji od dvi milje godisnje.
Bio bi sretan s progresivnim kroz 3+1 godina i matching bid za buducnost, gdje bi zavrsili u potencijalnoj cetvrtoj godini na 3M€
Te novce nece nitko dat osim kladionica, pogotovo s novim zakonom.
Markoli ne prica krivo, no sentiment je ovdje sekundarna stvar.
Pokrijes place radnicima, nekaj ostane i dobro je.