Modri Šank - Ajd na Pivicu Ma kakvi, kao i većina vas svaki dan sam u autu i više nego bi htio već više od 20 i kusur godina i isto je. Jedino što se mjenja sam ja. Nekad sam ja olfo zakoračio jednom nogom van da lik dobi percepciju kako sam "strašan", danas tu ulogu preuzimaju novi klinci. Sami stvaramo sliku u prometu. Meni se čini da je danas toga i manje nego prije. Znam neke ljude koji su tako ostali invalidi zbog šore u prometu, neki dobili ozbiljne ožiljke. Ja danas ne držim nogu više tako na gasu, ne nadbuljesavam se sa bedakom iz drugog auta, nego si slušam muziku i laganini..