Comments

  • Trener - Sergej Jakirović
    sve ok. Nisam ni Bišćanu pljeskao za taj potez... može bratko, komentirati ćemo glupavi narativ kad dođe vrijeme
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Prilika da Kaneko gađa Kuleta u ćelenku i oba podebljaju statistikuDinamosaur
    Ovo je staro pet dana. Molit ću te ak možeš reć par brojeva za loto čisto za frenda pitam :rofl:
  • Trener - Sergej Jakirović
    Najlakše je kad sam usereš , staviti drugima u usta riječi koje nisu rekli/napisali.Zagi

    Bišćan je imao dva poraza s Dinamom, Jakir ima 6... Tu meni priča prestaje. Branite dalje njegovo neznanje, dajte mu dva prelazna roka, dajte mu 5 priprema, pa kad totalno sroza status Dinama u Europi, ono čovječe igramo klaun grupu u najslabijem natjecanju i tu se jedva čupa i vi mu to brojite u uspjehe? U HNL-u zbog krivog postavljanja igrača i taktike iz drugih županijskih "nabij, trči" više nismo prijetnja ni fenjerašima i skrivamo se iza floskule "svi danas igraju". Redovito popljuje svoje najbolje igrače (eto danas i Kaneka koji mu je opet spasio rit) i trenira strogoću gdje netreba. Trebao je Miku puknut na tribinu dve tekme i vratit ga u momčad, šta glumi sa Ljubičićem više. Ljudi moji on stavlja smrtno ozbiljan Marina u igru... I to redovito..
  • Trener - Sergej Jakirović
    Okej, slažem se s vama odvjetnicima Jakira... Igramo fantastično, prepoznaje se trenerov potpis u igri, odlično je prepoznao i rasporedio igrače i moramo bit zahvalni što će dohvatiti poziciju da uopće bude u igri za vrh HNL-a... Kad čitam vaše upise imam osjećaj da navijam za Goricu pa je show što smo u gornjem domu uopće...
  • Trener - Sergej Jakirović
    Uopće mi je nevjerojatno da smo gledali Ljubičića opet na beku. To je doslovno suludo bilo. Garantiram da bi Mišić-Sučić-Ljubo deset puta bolje držali vezni red. Ekipa kao da nikad neće naučiti da Ljubičićeva uloga nije da bude veliki razigravač i kreator nego da je box to box veznjak koji se nudi, otvara opciju i trči ko bedast. A s time da znamo da zna i odlično asistirati, a i zabiti. Jakir zbilja pokazuje ozbiljno neznanje. Vezu i obranu mi se čini da stavi imena u šešir i kako izvlači tako stavlja..
  • Trener - Sergej Jakirović
    Meni je najbolje kad mi ekipa kao veliki plus za Jakira kaže, smanjuje zaostatak ili pobjeđuje.. mislim da su takvi zaboravili prvo da je Jakir taj zaostatak i napravio, drugo, da su izgubili perspektivu što je Dinamo. Trebam veličat trenera koji ozbiljno ugrožava Dinamov minimum, a to je osvajanje HNL-a? Pa HNL je osvojio i Čačić i Jurčić i Kopić i tko sve ne, a vi mi tu hoćete prodat priču kako je Jakir velik jer uspio uć u borbu za vrh HNL-a... Daj se uozbiljite.
  • Trener - Sergej Jakirović
    ma eto sad kad kažeš nadam se i ja da je ironičan bio jer nije Kanekova upornost i asistencije i golovi bitno nego ga je Jakir nanjušio kad je vrijeme za Taki bombu :roll: :rofl:
    Rasizam nije samo za boju kože.Slavonski interpunkcijski znak
    O Bože :lol: mislim da riječ rasa u rasizam daje natruhu na što se odnosi
  • Trener - Sergej Jakirović
    :rofl: pa daj me ne zezaj.. jedan sam od onih koji nije bio ovu sekundu za smjenu jer možemo dovest samo goreg ili istog a iskrcat odštetu, ali...
    Stabilizirao Maura Perkovića u Dinamovih prvih 11Slavonski interpunkcijski znak
    Zbilja ćeš to reć, nakon što je napravio najgori rezultat Dinama u skorijoj povjesti i kad je iz očaja i nedostatka igrača napravio potez jer nema izbora. Koliko dugo mi tu već vrištimo da mora igrati?
    Stabilizirao Petra Sučića u Dinamovih prvih 11Slavonski interpunkcijski znak
    Čitaj sve što piše pod Maura. I s time da je Sučića uništavao jer nezna složit vezu, što mi tu već vrištimo koliko dugo?
    U ponoru Dinamovih rezultata stavlja otpisanog Takura Kaneka ispred Darija Špikića i stvara novu mašinu i budućeg reprezentativca JapanaSlavonski interpunkcijski znak
    Čitaj apsolutno sve što piše pod Maura i Sučića. Ozljede i nedostatak izbora nam je to donio. Ne Jakir.
    "bosanski trenerski mag" i slični rasistički debilizmi.Slavonski interpunkcijski znak
    Nisam siguran da znaš što znači riječ rasizam :rofl:

    Znači Jakir sad radi doslovno ono što svi mi ovdje na zoni govorimo već mjesecima. Svatko tko ima oči je to govorio. "Za čudo" tako ima rezultat. Za njega je sve rečeno, taj ratnički nogomet je za momčadi koje su rasterećene trofejima i od sredine prema gornjem domu su.. i igraju na silu i APP. Ne želim nikad gledati takav Dinamo...
  • Stadion Maksimir
    E a zašto grad ne da Dinamu koncesiju na 50 godina pa nek Dinamo nađe strateškog partnera itd? Nemojte se sad paliti, ali tako sam ja ubrao iz svih članaka i intervjua. Dinamo bi po njihovom trebao sjediti na rukama i čekati da grad nađe strateškog (čitaj financijskog) partnera i pobrine se za izgradnju svega.. kad se sve napravi Dinamo će biti korisnik/podstanar na objektu bilo gradu bilo tom strateškom partneru. Da li Dinamo plaća najam ili će održavanjem riješavato najam. Zbog ovakvih milijon pitanja mi dođe rađe da pristanu Zurovcu na poklon zemljište u sv.Nedelji i sami grade... Naravno ironičan sam, ali nikako mi se ne sviđa opcija u kojoj "dobivamo" novi stadion, a ostat će zamaskirano 90% sitnih slova... Nemoramo baš pristat na sve i prodat i obraz i guzove samo da imamo stadion.. neznam...
  • Grad Zagreb
    svi su oni isti" - a da ga jebeš, nisu. Ni blizu.Bosskovitz
    Meni je tu problem jer meni u nastavku stoji "nisu još". Kako smatram da zbilja neznaju što zapravo rade mislim da će sa vremenom uzimati sve više zamaha sa pogodovanjima. Samo karikiram da se sad netko ne zapali, ali dosta nas je govorilo da gore od Mamića u Dinamu može biti samo da dođe "gladan i siromašan" Mamić poslije njega. Isto smatram i ovdje. Ovi tek otkrivaju kako su nedodirljivi u ovoj poziciji i mislim da će završiti katastrofom za nas Zagrepčane.
  • Stadion Maksimir
    e i netko je spomenuo spomenik navijačima. Ja bi ga stavio unutar sjevera u prizemlju da svi koji ulaze na sjever moraju pokraj njega proć, gdje bi stavio i prostorije BBB. Vrijeme je da se BBB vrate na stadion u "svoje" prostorije, a ne da su rasuti po gradu. Meni su takve sitnice baš baš vrijedne! I uz njihove prostore bi im s jedne strane stavio mali prodajni prostor za njihov merch, a s druge Dinamov merch. Kak si jako želim taj novi stadion da doživim, nemrem vam opisat
  • Stadion Maksimir
    Ak bu stadion zvana zeleni nek onda bude zeleniFacke

    pa znaš kaj ću ti reć Facke, nije to ni tak loša ideja.. Izvana nek bude uklopljen u maksimir, a unutra plav.. meni bi to bilo ok..
    Što se tiče političkih rasprava ovdje, ja sam samo htio napomenuti da mi se ne sviđa taj stav, da je Dinamo "samo podstanar", ali slažem se i sa momcima ovdje koji kažu da se to sve samo treba urediti u ugovorima o suradnji. Ne sviđa mi se da nas grad drži za cojones, ali treba vidjeti kako će sve završiti... svi se u biti nadamo istome, tako da ne trebamo se ovdje previše raspravljati...
  • Stadion Maksimir
    ma ne brinem.. na istoku i zapadu samo izbi jednu ciglu i sami će se urušiti u kakvom su stanju :rofl:
  • Grad Zagreb
    Stablo s vađenjem, transportom, sadnjom, brigom, potrebnom mehanizacijom i ljudstvom prosječno plaćamo 462 eura gradskom poduzećuBosskovitz
    Djelomično si u pravu, jedino što je meni sporno u toj računici je što se plaća održavanje tog stabla, za što Zrinjevac tako i tako dobiva plaću, a tu je još i dodatno naplatio održavanje. Nemožeš unapred platiti održavanje firmi koja bi ionako to održavala jer joj je to posao.. neznam dal kužiš gdje mi je problem u toj matematici. To je kao da dođeš u restoran i uz cijenu obroka dodatno platiš da ti je kuhar skuha. A kuhar za to već dobiva plaću od restorana...
  • Stadion Maksimir
    Naravno da imaju pravo traziti nesto za njega. Ali Ckrva bi trebala biti religijska institucija koja je tu za svoj narod, svoje vjernike. Crkva nebi trebala biti nekretninski mogul :)jedan u nizu
    Pa za što je Crkva tražila zemljišta nego za religijske institucije za svoj narod. I to deset njih :snicker:
    Na kraju krajeva Crkva će i o omogućiti gradnju stadiona i dobiti zemljišta za gradnju crkvi. Vidiš kako se može gledati kako je Crkva na kraju napravila dobro za sve :rofl:

    mora garantirati da neće promijeniti prostorne planove na ovim lokacijama kao što je već pokušalo ili pokušavaPatak
    Zato i je Nadbiskupija za dnevnik izjavila da smatra da je to skoro pa riješeno ali neće davati službenu izjavu dok se ne potpiše sve što je dogovoreno..