Kada prestane biti besplatno Zone neće biti. — marcio amoroso
Čime potkrjepljuješ ovu tezu? Ja znam da je Hajduk gubio i od slabijih u Europi... Viktorija je pregazila skupinu. Ne vidim po čemu je Hajduk bolji od njih. Samo želim demistificirati "moćan" Hajduk. Hajduk je samo iskoristio Dinamov kaos u tom trenutku, jednako kao i Viktorija, Balkani pa i grci i Sparta. Od svih navedenih je Dinamo jači. Ne priznam niti jednom od ovih klubova da nismo imali šta raditi protiv njih jer su nadmoćniji. Loša tj. kaotična transfer politika, promjene trenera usred utakmica, Jakirovo "privikavanje" i uzeli nam nezasluženo/zasluženo što su mogli.hajduk je daleko jaci od svih iz ove skupine u europi — Božo0
