Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko Sjećam se prvog nastupa, samo on je bio sladak..
Sjećam se prvog Svjetskoga, samo tada sam drhtao...
Bio sam bez prebijene pare, ganjao faks i sa starim radio fuš, dosta teška vremena su nam bila i mislio sam bit će još prvenstava... Kako mi je danas žao što nisam barem pokušao do Francuske :meh: ostala mi samo majica Allez Croatie sa buldogom koji drži Eiffelov toranj i trofej osvajača SP. Cijela država je bila našpanana, svi smo mislili da možemo puno, uvjereni kako smo pokradeni na EP 2 godine ranije i da smo to mogli osvojiti. Sve se vrtilo oko utakmica, svi su samo o tome razgovarali, od profesora na faksu do teta u dućanu. Nije bilo interneta i mobitela u svakom džepu, sve u vezi SP je bilo nekako mističnije, ak se mogu tako izraziti. Bili smo mladi kao država pa je to dalo neki dodatni elan. Neponovljivo, nikad više prvi put, nikad nam neće sve biti novo kao tada.