Dinamo II (2026.-) HNS inače ima od ove sezone fond od milijun eura za sve klubove u kojima igraju igrači mlađi od 18 (prva i druga liga) — Fan
Fond se odnosi samo na najviši rang:
"Najveća promjena odnosi se na
elitni razred hrvatskog nogometa, gdje će HNS osnovati poseban
fond od milijun eura."
"Istovremeno, Prva NL zadržat će svoju razvojnu funkciju kroz stroža pravila." - a ovdje se radi o obavezi o najmanje 2 mlada igrača na terenu (rođeni 1. srpnja 2005. godine ili kasnije), a ako se takav igrač ozlijedi i nemaš na klupi drugog mladog da uđe umjesto njega - stariji igrač ga ne može zamijeniti pa igraš s igračem manje. Tu Dinamo II neće imati problema kad će (gotovo) svi biti te dobi.