KK Dinamo Smatram da se unazad 4 godine liga kao liga organizacijski i po medijskoj pracenosti digla. HKS gura klubove u razna FIBA natjecanja, sufinancira ih itd. Klubovi (osim Splita i Zadra) uključujući i Dinamo imaju želju i igraju relativno solidno ta natjecanja što je super. Igrao se taj 4. europski rang sa solidnim klubovima relativno uspješno. I Dubrava i Dinamo, Alkar nešto manje.
No što reći kad ti jučer Lukša Andrić s 41 godinom koji nije igrao košarku od 2019. do 2024. i vratio se rekreativno 2024. u Dubrovnik s kojim de facto i ne trenira jer živi u ZG nego samo igra, utrpa u 20 minuta 17 koševa i 7 skokova i izgleda kao prime euroligaški centar kraj tvojih profesionalaca. Kako se to trenira, tko to trenira, kakav je to trener, kakvi su to "profesionalci" Boga pitaj..