DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće Ne znam da li ste vidjeli sluzbeno objasnjenje za ovih 36 crta. Kao 35 naslova koje imamo i ovaj 1 koji nemamo, ali cemo ga osvojit ove godine..
E sad Građanski nogometni klub Dinamo ima sljedeće:
25 naslova prvaka RH
9 naslova prvaka raznih Jugoslavija
2 naslova prvaka NDH
To je sve skupa 36 koliko i crta ima. E sad kako su ljudi iz PRa dosli do brojke 35 pa 1 plus za ovu godinu kojoj tezimo?
Ako su dosli na ideju da se odricu NDH naslova, onda imamo 34 i taj jedan kojem tezimo to je 35, a ne 36..
A druga stvar, zasto bi se odrekli NDH naslova?
Smatrali NDH kvislinškom tvorevinom ili ostvarenjem tisućljetne želje za drzavom, ta NDH je bila clanica FIFAe i liga kao takva je bila priznata od FIFA. Zasto bi se mi tih naslova odrekli? Jer nismo pobjegli na Vis kao ovi nobelovci dolje?