Comments

  • Transferi - rasprave

    Kužim ja tebe šta želiš reć..
    Ali to mi se se svede na ono kad imaš s nekim razg za posao, ti bi trebao pričati o brutu. A uvijek se razgovori svedu na neto, pa onda upozoriš ovog s druge strane. "Ali vi imate djecu na sebi, jeste računali s tim"..

    Ugl nebitno za ovu temu više.

    Petko je u 2023. zaradio 1,7-1,8 mil EUR. Tu treba odbiti premije za Katar koje su sjele u 2023 99% i za koje ne znamo kako su raspoređene (šuška se o 50-50 između saveze i igrača/stožera) i onda ostane njegov bruto iz Dinama koji se sadrži djelomično od starog, djelomično od novog ugovora i to je to. Ako ostane do kraja 2024, slika će biti jasnija.
  • Transferi - rasprave

    Mislim da ste se samo krivo razumjeli..
    Po meni je bitno naglasiti da kad kažemo da Drmić ima 1,2 mil EUR u Dinamo ili nešto manje, da je kranji trošak kluba (jer je u većini slučajeva se dogovaraju neto iznosi) 1,5 mil EUR s porezima i doprinosima. Možda i više.

    Također, ako gledate te podatke na fin.biz . To su sve obrti. Što znači da unutra može biti više vrsta prihoda. Npr. siguran sam da vođa jogurta preko obrta knjiži i neke druge stvari (nešto od žene, restoran). Npr. netko od nogometaša ima apartmane koje isto renta preko obrta (za par njih iz Dinama znam da to rade, neću o imenima).
    Također, često nogometaši (pošto im žene ne rade ili glume influencere) njih prijave na svoj obrt pa ove provuku svoje pizdarije preko tog itd.
  • Transferi - rasprave
    Olivari opet pise svoje nadri clanke..
    "Jakirović zivi neizvjesno".
    Hoce li mu Baturina i Petkovic napustiti Maksimir..

    Plus standardane izjave da smo doveli samo Pjacu i free agente i da ak ode Bruno smo najebali jer zamjene nema.
    Ovaj drugio dio je nacelno u pravu..
  • UEFA Europska liga 2024/25
    Zira dobila Šerif u gostima. Znaci Rijeka ce vjv bit nositelj i u 3.pretkolo EL..
  • Transferi - rasprave
    Da prosječni čitaoc zna da ova dva tri novinarska "barda" kaj prate GNK informacije zadnjih godinu dana čupaju s otvorenog navijačkog foruma, zamislili bi se.

    Zamišljam novinara hanzar medije i kladioničarskih portala kako uvjeravaju svoje šefove da imaju provjerene izvore informacija, a zapravo sjede u Van Goghu i čitaju Zonu i mole Boga da se jave Haza i ostatak "doušnika".

    Sad kad ispadne da je Miro novinar Večernjeg, a Sanjin tportala.. ali dobro..
  • Transferi - rasprave
    Sunjic ima 28 godina, nije odigrao jos najbolju sezonu.
    Dosao bi nam kao budali samar..
  • Transferi - rasprave
    Ono što se prije radilo s preplaćivanjem Bočkaja, Drmića, Šutala, Denija Jurića i koga već sve ne je moralo prestati..
    Ali prečesto se čuju riječi ušteda, racionalizacija, smanjenje.. Nije da klub to direktno komunicira van, ali nije ni da u rijetkim intervjuima opovrgava..
    Ne trebamo se dovesti u sičuejšn da svi znaju da nemamo para (a nije baš ta razina). Dosta toga je preuveličano od zlonamjernih ex glavinih novinara na plaći.

    Želim Mariću da si što prije skine taj transferni junf i dopelja kvalietetnog igrača za prvih 11 za odštetu. Bez ovih silnih Torrentea, Diallo i Fahd Moufi transfera.

    Treba i nama i njemu, jedno desno krilo ubojica s plaćenom odštetom..
  • EURO 2024
    Nitko ne gubi finale 2 puta zaredom.
    Nece ni losi englezi bojim se..

    To bi samo mi napravili jer bi opet pozvali Grdovića da pjeva na pijanku nakon polufinala..
  • EURO 2024
    Navlacilo se za engleze bas..
  • Transferi - rasprave
    Vele SN (tiskano) da se jos nista ne zna za Sučića.
    Da je Dinamo na kraju ipak povukao ručnu, ali da je rok petak..
  • Transferi - rasprave
    Jos 6 dana do kraja Brunine klauzule..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Šta nije da je prošle godine prodano oko 4500 godišnjih. Po ovom tvom ispada da ćemo manje pustit. Nije mi to realno :lol:

    Mislim moguće je i to. Ali ako uzmemo u obzir da će 90 do 95 posto pretplatnika obnovit svoje, onda dolazimo do tog da će sljedeći tjedan ostati jako mali broj..
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Jako puno ljudi me pitalo za godišnje, a da trenutno nema GK.
    Mislim da će prodaja bit bolja od prošle godine. Ovisno o tome koliko će klub pustit godišnjih u prodaju..

    Nisam ispratio cijelu temu, da li se zna maksimalan broj GK koje će se prodati?

    Mi danas idemo po obnovu svojih, eventualno sutra..
  • Transferi - rasprave

    Napredak je u marketingu i tom dijelu vidljiv.
    Tu mislim i na online prodaju/članstvo..
    Nekad je na tekmama bilo 500 ljudi, sad 500 ljudi na predstavljanju dresova. Ja sam zadovoljan s tim. Danas ce bit i guzva radi godisnjih. Grad dise ponovno Dinamo. Ne koliko bi trebao, ali idemo..

    Sad je na sportskom sektoru da drzi korak sa svim tim.
    Ja ih podrzavam u svemu, ali precesto cujem rijeci usteda, racionalizacija koju opet podrzavam, ali ne na nacin koji se prezentira ovim transferima..
    Davanje čestog startera od 23 godine za 0 EUR u bankrotirani klub iz Belgije i najavljena prodaja buduceg reprezentativca i vjv startera u smijesnog talijanskog prvoligasa mi ne djeluje obecavajuce. Vidit cemo..