Comments

  • KK Cibona
    Ova pobjeda je posebna jer je doslo pun k tifusara da na današnju obljetnicu Draženove smrti orgija s trofejom po njegovoj dvorani..

    Evo vam kurac svima!
  • KK Cibona
    U ZGu necete slavit mater vam jebem!

    Slavite doma u petoj s Kalmetom i ostalim jebivjetrima, ali ovdje necete!
    Niste prije, a necete ni sad!
  • KK Cibona
    Odvratan grad. Odvratni torcidini isprdci.

    Jusup klaunčina isto ranga Karoglan.
  • KK Cibona
    Zadar = Bežigradpurger39

    Mislio sam da sam prestar.. mlađe generacije ne znaju hahaha
  • KK Cibona
    Ova tekma ce vjecno trajat.
  • KK Cibona
    PUŠITE KURAC TOVARSKE SLUGE!
  • Nogometni Podcast
    Ma dobro nebitan lik.


    Inače preporučam svima kao najavu za SP Denisov podcast/ SK podcast. Malo drukčiji stil i sviđa mi se...

    Tribina i Ofenziva nekako sličan kalup, preširoko to meni postalo. Makar Ofenziva se popravila u odnosu na zadnja 2 natjecanja, profesionalnije je.
  • Nogometni Podcast
    Tko je Tapirlo?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Ja sam fkt mislio da je Zagorec. Prigorce bolje razumijem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Facke je Međimurecvjeko1701

    Onda ga jos dobro i razumijem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    IMG-20260210-WA0004.jpg

    Evo našao sam sliku s tog puta prema Slatini. Ovo je Garešnica.

    @NORTE @Droljo
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Pa Facke je Zagorac? Mislim bi se uvredio da ga stavimo u krajeve kao Kašina, Zelina, Adamovec, Vrbovec :lol:
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    vjerojatno ti je to neki frend napraviofakin

    Kolega s posla.
    Livanjski prevarant u kombinaciji s jednim prigorcem aktivnim ovdje.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Mene su s javno dostupnim OIBom i adresom učlanili u tifusarsku zadrugu. Jos 2023.

    S odvjetnikom u cc-u sam trazio hitno poništenje.

    Što se tice ovog što je iscurilo. OIB i adresa su dostupni od ranije jer sam "direktor" i sve je vidljivo u sudskom registru. Novitet je da sad neki haker ima dostupan mail i mobitel.
    Ne očekujem da mi se ugovori fiktivna A1 pretplata, nego povecanu kolicinu phishing poziva.
  • Grad Zagreb

    Tamo sam vidio grafit..
    LIVAJA SRBINE, DINAMO JE HRVATSKI ŠAMPION!

    U Kutini nisam ;)