Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma ovo sad sve ide automatikom. Neš su našli. Nemreš protiv tog.

    Najsporiji smo na SP. Nešto ce se opako morat desit da se ovo okrene.
  • KK Cibona
    Koliko je to sigurno s ABAom?
    @Zagreb1992
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dalčić će ih toliko usporit i umrtvit da ce bit 2:0 za nas hehe.
  • KK Cibona
    Ne bi li se onda i tih 1.4 smanjilo za još 250k (ABA)?rioda

    Dividenda od vlasništa ABA lige se procjenjuje na oko 150k-200k i imali bi svakako pravo na nju ako igralo, pa bi se to prebilo.

    Ja sam tu žestoko protiv, ali tako je kako je. Mislim da znaju što rade i da neće sabotirat klub.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ne mora biti, u 3. pretkolu lako možemo dobiti nekog slabijeg.vjeko1701

    Cak je veca sansa da cemo dobit nekog slabijeg od Thuna nego da necemo.

    Kontaktirao sam 1 navijaca Dinama iz St.Gallena, kaze da je Thun cista Leicester prica. Da su imali 1 val, zanos i da kako je se islo prema naslovu su stali i da se ne mogu od travnja sastati s loptom. Dodatno, postoje ili postojali su neki financijski problemi, nije upucen jel to rjeseno ili nije. Predviđa lagan prolazak i dvostruki hendikep i da to nije navijački nego objektivno.
  • Europski koeficijent
    Imaš 6 opcija, 4 su gadne s obzirom na ranu fazu kvalifikacija i to da si nositelj. Baš nije sreće bilo da se tu ušičari nešto da dečki lakši zalet u sezonu imaju.
  • Europski koeficijent
    Nije nas mazio podždrijeb. Jebem im mater hahaha
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo s podcijenjivanjem je toliko otišlo daleko da polako postajemo i precijenjeniDzoni

    Ne mogu nas podcijenit toliko koliko se mi možemo precijenit s ovim sporim i starim kadrom hehe..
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Dvoboj baca na onaj iz 2002. po dosta tog. Ali tamo je 6 od 11 startera Francuske bilo bijelo + još 8/12 bijelih na klupi.

    Just saying.

    Danas ih je koliko?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Uspavljujem mlađe dijete i gledam tekmu bez komentatora. Ima svojih minusa, ali i prednosti kad vidiš akrobacije Štefa.

    Btw Senegal se čini baš ozbiljna ekipa.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Bilic ne smeta nikome jer ne odlučuje o nicem bitnom, a koristan je za operativu i financije. Tamo je sva stvarna moc u NO od Lukšinog odlaska.
    Predviđam da Pirić postane član uprave za sport, a da 2 člana obitelji Nosonja uđu u NO.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ako su dugovi zbilja toliki, onda je ovo više nego jasna priča.vjeko1701

    Ma treba uzet u obzir inflaciju. Biti nekome duzan za 3m EUR 2014. i 2026. nije isto.
    Isto kao što nije bilo isto prodat igraca za 20 mil EUR onda i danas.

    Mislim da cemo kod njih sve znat jako brzo u kojem smjeru ide. Ako je pol tog istina, ocekujem od ovog ruso ukrajinca da dobije bar 2 mjesta u nadzornom odboru i koprcanje njihove sekte dok to provode.
    A Piric nije Zvonimir Boban u upravljackom smislu. Više je Josipa Rimac tako da se opće ne plašim ičeg.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk sad ima stvarno rekordne dugove. Rekao bi cak da je gore nego 2014. po ovom što kruži po Dalmaciji.
    Ova injekcija kolika god da je koristiti ce se u prvoj sezoni za hvatanje daha i odrzavanje glave iznad vode. Ako imaju gram mozga ulozit ce u pomocne terene i akademiju, ali ocekujem i nadam se da produze ugovor kaštelanskom četniku do 2030.
    Sljedeca sezona nije opasnost, eventualno ona iza ako ce ova skupina potomaka osloboditelja s Visa bit bar malo promićurna.

    Mislim da je LP ove godine za nas bitnija nego prijašnjih godina da mi dobijemo svoju standardnu injekciju za 2-3 sezone..