Comments

  • 1.HNL 2024./2025.
    Koliko sam ja shvatio, sve lige koje igraju za nesto od liga petica, imaju termine u nedjelju. Ovo naše će bit brutalno gledano i očito TV forsira subotu jer tad ima dosta rupa u programu i tzv "reach" će bit rekordan, a HNS (valjda) gura nedjelju.

    Mozda sam krivo ubrao jednog novinara, ali tako sam ja shvatio..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Veli Ničota da je sutra sastanak HNS/Crotel/HT gdje ce se utanačit termini finalno, ali 4 utakmice se moraju igrati u isto vrijeme..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Hajduk nazalost realan kandidat za naslov zahvaljujući nama.
    Niti mi niti Rijeka nismo pravi pravi favoriti u zadnjem kolu, a Hajduk igra revijalnu tekmu..

    Jucer smo im bas sve omogucili.

    Mi fake Varteks koji igra za Europu, dobit necemo, nismo to u stanju..
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    dobiti nogu u Shaktaru nakon očajne sezone.Mihaljević

    Koji ce nam kurac prvi luzerski trener u Šahtjaru nakon 10 godina. Ako tamo nije uspio osvojit naslov s barem duplo skupljim kadrom i paralelno je u LP imao manje bodova nego Bjelica u 6 od 8 utakmica, koji ce nam kurac on.
    Neka ga Hajduk uzme, to je kadar za njih.

    Mi trebamo trenere pobjednike, koji ce dogodine zgazit HNL..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Imamo precijenjene igrače iz kojih su Jakir u HNLu i Neno u Europi izvukli maksimum..


    do zla Boga limitiran kadar koji se jucer Loksi nije nametnuo koja je s pola gasa igrala..

    Zasto je s budzetom od 80 milijuna to naš kadar je pitanje za odgovorne i pitanje na koje necemo dobit odgovore jer kad je sve propalo zagurale su se glave u pijesak i aktivirala se jedina karta na koju nitko nema prigovor, Zvone Boban i on je naša, pa i Maneničinina, DPova opcenito zadnja šansa da dokažu da su sposobni uspjesno upravljat klubom koji ima budzet 80 mil EUR dok budući prvak ima 15 i tvojih 5 otpadaka u prvom sastavu..

    Bozji dar ce biti ako Rijeka osvoji duplu krunu i odemo direkt u EL jer to sad ovisi samo o Rijeci i Slavenu te ce Boban imati:

    1) U lipu točno procijenjene prihode od UEFAe za prvi dio..
    2) Prvih 6 kola bez ritma srijeda subota nego situaciju da se nabije 18 bodova dok se ostali koprcaju s Gzirama i kim već
    3) Priliku dovesti sve igrače do pocetka priprema..
    4) Priliku posvetiti se onome sto je majka svih majki, a to je HNL naslov. Bez drkanja na euro posjetu, članove u Donjoj Stubici, ostvarene prihode koje cemo kao i ove sezone spiskati u krasni kurac za 1 veliko nista..
    5) Momcad bez Baturine i ostalih nominalnih zvijezdica koja je slagana ispočetka kako bi dobili Dinamo koji ce suvereno vladati narednih 5 godina..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Dugo nisam bio ovako loše radi Dinama, a imam feeling da ce nakon jogurtove pobjede dns bit jos gore..

    Danke Zajec, Skender, Marić..
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Jel Zajec bio jucer na tekmi opce?
  • 1.HNL 2024./2025.
    Imao sam nocnu moru da smo mi i Rijeka odigrali X u zadnjem kolu, da je jogurt dobio i da je prvak..



    Na kraju ce opet pola foruma navijat za Rijeku..
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ovo naše brojanje para koje nitko ne vidi osim tete u racunovodstvu kao alibi za HNL katastrofu mi je kao jogurtovo brojanje članova vec 20 godina zaredom..
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Klub je 6 mjeseci bio taoc Zajecove poslovne nesposobnosti i Marićevog sramotnog vođenja rokova i sportske politike te upravljačkog disbalansa gdje ljudi u IO ne razumiju nogomet, a nadgledali bi Zajeca i Marića kako dovode Kangu i Cordobu..

    Bobanovo neformalno djelovanje zadnjih 7 kola nije moglo to ispraviti osim na valu nekog zanosa i mini euforije na temelju čega smo i osvojili ovih 2,28 bodova po utakmici sto je dosta vise od onog pod Cannavarom prije..

    Treba se nadati da Hajduk svakako nece bit prvak i ispocetka izgraditi novi pobjednički Dinamo u EL.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Boban je ovoj grupi "izvršnjaka" zadnja i jedina karta spasa koju su aktivirali nadam se na vrijeme.
    Ako on ne uspije, najebali smo i mi i klub, a ovih 13 mudraca će ostati upamćeni po gorem nego orjuna NH ekipa u jogurtu..

    Nadajmo se najboljem.. Boban to mozda i nadamo se jest.. Zajec na granici poslovne (ne)sposobnosti i Marko Marić svakako nisu bili..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Vratili smo jogurt u igru..

    Kakvi smo baksuzi s ovom igrom danas cemo izvuc jedva X protiv fake Varteksa i onda.. ma joj..

    Sramota, sramota, sramota..
  • Martin Baturina #10
    Mislili smo da mu je uzor Modric a njemu ocito Hazard.GeneralNapoleon

    Hazard je igrao ozbiljan nogomet bez debljanja do 30.godine..
    Našem velemajstoru i reinkarnaciji De Bruynea koji je Božjom providnošću zavrsio na Maksimiru je tek 22.
    Na šta će on ličit s 30 s tim obraščićima i nategnutim dresom :lol:
  • Martin Baturina #10
    Ima li Hoffenheim B ekipu?
    Pitam za jednog sugrađanina..
  • Grad Zagreb
    Prelijepa 2. koreografija :heart:
    Jel nam fićfirić od gradonačelnika skrenuo pogled ili ju je promatrao pogledom Marka Belinića iz svibnja 45'..