Comments

  • Poredak na kraju prvenstvene sezone 2025./2026.
    1. Dinamo
    2. Hajduk
    3. Rijeka
    4. Osijek
    5. Istra
    6. Varazdin
    7. Slaven
    8. Gorica
    9. Lokomotiva
    10. Vukovar
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Vratimo se mi na hranu
    IMG-4170.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    nemrem protiv sebe pa navijam za sve naše u Europi.Droljo

    Ak je za SVE onda je opet za ban :scream:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nije riba, hobotnica je :cool:
    3627a340-ffda-4c38-bdda-06acb302e891.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Volim ja i svinju
    IMG-3600.jpg
    Kaj cemo se sad samarat slikama hrane? :cool:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Kaj fali toj ribi, bijela, nije iz uzgoja…
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ulovljene na udicu
    IMG-4057.jpg
  • Suđenje i suci
    bit ce ovo jako zanimljiva sezona....
    očekuju sa se makne Bruno Marić (na osnovu čega? razlog?)
    naravno, HNS ga neće maknuti jer nema opravdanog razloga , i ide svjetska urota protiv njih od starta.. skretanje pozornosti od njihovih slabosti, nedostatka love, igrača, planova...
    :yikes:

    i najbolja mi je zadnja recenica njihovog priopcenja, citiram:
    !kako bi hrvatski nogomet napokon prodisao i oslobodio se okova nemorala, pohlepe i licemjerja."

    e na to se mogu samo jako dobro nasmijati.... :rofl:
  • Suđenje i suci
    postavljam pitanje: Izvršni odbor HNS-a je liste verificirao! na njoj je i Dadić

    ima li kustic ovlasti sam brisati nekog s liste koju je IO HNSa verificirao??
  • Suđenje i suci
    pitanje je di su oni bili s priopcenjem za dadica kad su tako posteniCrni86

    oni i posteni? :rofl:
  • Suđenje i suci
    Razlika izmedju Dadica i Marica: dadic je skinut i brisan sa svih lista, a bruno maric je bio suspendiran i svoju kaznu je odradio.
  • Suđenje i suci
    Prije par dana sam rekao da nas ocekuje jos veci pritisak na suce ove godine s novim predsjednikom NO. Nenadano je krenulo s Dadićem. Cirkus prije pocetka lige :worry:
  • Suđenje i suci
    Iskreno, nadao sam se nekom priopcenju od kluba i drago mi je da je upuceno javnosti i hnsu. Jer ta odluka o vracanju na liste je van svake pameti.