Transferi - rasprave Po meni je dosta dobra vijest što Majić, Gurlica i Čaić idu u Goricu. Mislim da će se tamo svakako izboriti za minute i da će Čaić i Gurlica biti i u prvoj postavi, a za Majića vjerujem da će svejedno isto dobiti puno minuta. Zasad se čini da će Gorica biti dosta slabašna iduće sezone, ali bitno je da naši dobiju što više minuta u što vjerujem. Opet smatram da će ipak bit napeta borba tu između Gorice, Slavena i Šibenika po ovome kako sada stvari stoje.