ŠDD ili udruga građana? Sport bez državnog novca na žalost ne može postojati. Mi smo subjektivni do bola. Dinamo je gigant hrvatskog sporta koji bi realno u ovom trenutku vjerojatno jedini u Hrvatskoj mogao uopće preživjeti bez državnog novca. Možda još 5-6 klubova, možda. U Hrvatskoj je 20, ako nisam puno rekao potpuno profesionalnih momčadi, sve drugo živi od državnog novca.