• Stihl
    3k
    Neko je spomenuo već, ne bi tu svirao zaleđe nikad pa ni tad...totalna glupost
  • db-izbjeglica
    15.5k
    meni iskreno nije jasno čemu uopće tolika fama.
    standard je takav kakav jest, jednom će ti poništiti gol zbog malog zaleđa, drugi put će ti biti priznat gol jer je igrač bio par cm iza braniča.

    dinamu je prošlo kolo poništen gol lauritsena zbog malog zaleđa, doslovno par cm.
    danas je situacija bila drugačija i gol oršića je priznat. bez var-a oba su mogla biti priznata, ali i poništena.

    svi akteri utakmice moraju biti spremni na to, događale su se već slične situacije od uvođenja var-a i događat će se u budućnosti, ne kužim čemu filozofske rasprave.
  • deda
    32.9k
    Izvrsno poentirano DB :clap:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    što se uopće zaziva? ukinut ćemo var pa će opet biti odokativna metoda, koja je nebrojeno puta nepreciznija i nesigurnija, koju smo gledali godinama i zbog koje je bilo na tisuće krivo poništenih i krivo priznatih golova, jer će se par puta po sezoni dogoditi nekakvo "malo zaleđe"?

    ili bi se trebala mjeriti samo velika zaleđa? mala ko jebe, kako sudac procjeni, iako možemo izmjeriti?
  • markoli
    1.7k
    Iskreno nama je Osijek i njihova utakmica valjda 10. stvar o kojoj razmišljamo. Znamo da smo bolji i da ćemo na kraju osvojiti prvenstvo bez ikakve drame.
    S druge strane njima pjena na ustima...
  • Dudu
    2.6k
    I meni su zaleđa najmanji problem s VAR-om, jedanaesterci su jedino što je i dalje vrlo upitno, ta igranja rukom, zaleđe je zaleđe, pa milimetar milimetar.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    baš to, zaleđe je - ZALEĐE.

    isto kao što lopta može preći ili ne preći crtu za 1mm.
    hoće i tu biti kriterij, premalo je prešla crtu?
  • SAS1987
    14.8k
    S druge strane njima pjena na ustima...markoli

    Brez VAR bi danas poništili regularni Dinamov pogodak i priznali neregularan Osijekov pogodak (minimalno zaleđe je još uvjek zaleđe - tehnologiji je svejedno ako ne zaleže od 2m ini 2cm).

    Zamisli kako bi kmečali da nema VAR i da je obrnuta situacija - Dinamu se prizna neregularan pogodak a Osijeko ne prizna regularan.
  • markoli
    1.7k
    Žale sa da je VAR trebao gledati onog gornjeg igrača Gorice..
  • db-izbjeglica
    15.5k


    svejedno, situacija je ista, erceg je opet u zaleđu. dva igrača gorice su u liniji.
    meni je smiješno da odrasli ljudi ne mogu prihvatiti nešto tako jednostavno.


    ajd da je u pitanju ne znam što, već nogomet, hnl, još i nekako da je zadnje kolo pa proklinješ sudbu kletu, al još 12 utakmica imaju.
  • Crusades1986
    12.7k
    meni je smiješno da si 14 puta spomenuo zaleđe i onda spomeneš kak se čudiš da se napravila fama o zaleđu od 2 mm.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ne, i da čitaš kaj se piše vidio bi da se samo zaziva rasprava o rubnim situacijama te dodatni razvoj i unaprijeđenje tehnologije te pravila.

    A i ovo...zaleđe je zaleđe, ma da, od početka svemira, zaleđe je čvrsto definiran aspekt postojanja, nije uopće pravilo koje doživjelo promjene i prilagodbe kroz pasivna zaleđa, pravila druge akcije..itd..itd...Ono što danas nije zaleđe je bilo prije 10 godina i možda bude opet za 10 godina...

    Ne znam koji problem ljudi imaju sa običnim raspravama na temu oko koje se apsolutno može raspravljati 5 dana ako treba.

    Al jbg, trenutno je vezano uz Osijek...pa ono...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    pa da, zaleđe je, povučeš linije i vidiš da je zaleđe.
    gdje je problem? suci su trebali priznati gol iako je ercegova linija ispred one od igrača gorice, ne kužim?
  • Stihl
    3k
    Ma frende sve ja tebe/vas kuzim, al ubiše mi nogomet, jebo ih otac...kaj vama ne fali ono: " alooo sudac mamu ti jebem, kaj si sad sviral" , "jebem ti mater kaj si ćorav, pa penal je, rukom je diral", " mamu ti jebem, kaj sad niš nisi sviral"... i svi drugi lijepi epiteti koji krase jednu nogometnu utakmicu...to je nogomet, jebo ove pizdarije...moram cekat kaj bu mašina odlučila, prođe me volja za veselit se ak priznaju gol, ili ak ne priznaju prođe me volja da im mater jebem i razbijem televizor..
  • SAS1987
    14.8k
    pa upravo Osiječani su i uz VAR tehnologiju još uvjek u modusu "sudac mamu ti jebem, kaj si sad sviral".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.