• Nolifer
    8.1k
    Stvarno misliš da ima potrebe stavljati na temu hrvatskog nogometnog kupa link članka o tome kako je neka wannabe starleta obrisala neke slike sa društvenih mreža?xavier

    Zato sam i napisal šok i vjeverica, jer je igro loše, očito ima neki loš period sad pa je zato tako. A i stavio sam u temu Kup, jer nema druge teme, a i radilo se o Kupu i njegovim igrama i od prije....al ok
  • Infinity
    16.4k
    Kastrati kao i svi ostali igraci Dinama ima svoju temu na zoni. Sve vezano za igrace mozete pisati na njihovim temama i moderatorima smanjiti posao :rofl:
  • Krizy
    43.5k
    https://www.24sata.hr/sport/bjelica-trojica-igraca-moraju-na-operaciju-ispadanje-iz-kupa-pa-nismo-izgubili-od-dugog-sela-749192

    Baš Bjelica pretjeruje s ovim podbadanjima, pretpostavljam da namjerno spominje baš Dugo Selo zbog Dinama a i sam je kao trener Austrije Beč ispao od trećeligaša iako je imao igrača više 25 minuta...
    mpnxenyzyhlpgqyg.jpg
  • thomas22
    262
    Nije lijepa usporedba i spominjanje Dugog Sela na dan pokopa čovjeka koji potpisuje to ispadanje. Za mene veliki gaf nenada bjelice.
  • Crusades1986
    12.4k
    Sigurno nije to rekao zbog Cice.
  • Papastrumf
    12.4k

    Vjerojatno nema pojma tko je vodio dinamo u toj utakmici, kao sto sigurno bar 50% forumasa ne bi znalo prije ovog razgovora.
  • thomas22
    262
    Ne brini, zna on jako dobro i ako opravdava ispadanje od rijeke mogel je povuci paralelu s nekim sramotnim osijekovim ispadanjem u proslosti, a ne potezati dugo selo.
  • xavier
    12.1k
    Naravno da Dugo Selo nije ime izvučeno bezveze, ali to je većini kod nas pojam za šokantno ispadanje odnosno želim reći da se dosta često koristi, nije da ga je on sad "izvukao" od negdje. A što se tiče poveznice s Cicom, to sam siguran da nije znao kao što to vjerojatno ne zna na prvu ni dobar dio forumaša ovdje.
  • Markelo
    2.6k
    Dobro išao je bacit mali prc al nije ni on znao da je pokojni Cico bio tada na klupi pa je nespretno ispalo, al sigurno nije imao namjeru pokojnog Cicu ponizit s tom usporedbom
  • Mulec86
    394
    Kad se čovjek krene bavit sobom i izbaci iz glave Dinamo ko fokus za podjeb na svakom koraku onda će možda i dobit rijeku u vrtu. Ovak samo šteti sebi, ekipi i rezultatima, a daleko je veći i bolji od onih radi koje te podjebe i baca. Bolji se bave sobom zato i jesu bolji. Ne treba mu to nek ostane fokusiran na sebe do kraja, a ne da se spušta na nivo onih koji po narudžbi dobivaju facebook postove ko treneri s velikim T.
  • The Undertaker
    5.4k
    Bjelica je na sebe nabacio veliki pritisak i sad mu se događa da pukne tu i tamo. Biti će zanimljivo pratiti ponašanje kad izgubi dvije utakmice u nizu, uz neku sudačku pogrešku.
  • xavier
    12.1k


    To smo vidjeli još dok je bio u Dinamu. Kad sve ide kako želi, onda ne komentira sudačke odluke i sav je galantan, ali kad se stvari ne razvijaju kako je želio, onda ide drvlje i kamenje po sucima.

    No opet, takva je velika većina trenera. Ne znam zašto svaki put kad krene takav napad na suce, novinari ne pitaju trenere "niste li prošli tjedan, kad je bila odluka u vašu korist, rekli da nikad ne komentirate sudačke odluke?".
  • marcio amoroso
    36.6k
    No opet, takva je velika većina trenera. Ne znam zašto svaki put kad krene takav napad na suce, novinari ne pitaju trenere "niste li prošli tjedan, kad je bila odluka u vašu korist, rekli da nikad ne komentirate sudačke odluke?".xavier

    Ovo se i ja uvijek pitam. Novinari imaju toliko pitanja koje mogu postaviti, ali ja imam osjećaj da oni jednostavno ne žele da se zamjere i da se samo ponavljaju sa glupim pitanjima.
  • martens
    323
    Mi u drustvu isto kada komentiramo nekoga znamo reci nesto kao: e moj Stojanovicu, ti vise ne mozes igrat ni u Dugom Selu.

    Nema to nikakve veze s Dinamom, a jos manje s Cicom.
  • Majki2111
    3.1k
    Zaboravili ste jednu bitnu stvarnkoju je rekao Bjelica javno, a to je da nikad neće u Osijeku javno na TV komentirati suđenje, ali na terenu uvijek hoće da stavi pritisak, normalna stvar. A i da komentira javno na TV, kaj fali? Malo drame za nas gledatelje nikad ne škodi :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.