• dinamo vitez
    300
    Ukralo! Pokralo! Kme! Kme! :nerd:

    To se kaže, tko o čemu, k**** o poštenju. Svi su im drugi krivi. Ali, neka, gledat će ovo i iduće godine u još žešćem izdanju. I s novih 30 bodova zaostatka u ligi. I opet će pričati o Bruni Mariću i urotama. I tako još godinama. Pa nek se vesele kad izgubimo od Benfice, a oni od Rudeša :cool:
  • Eduardo
    20.1k
    "Imamo utakmicu u nedjelju (Gorica, nap.a.), nakon toga ide reprezentativna pauza. Poslije ćemo sjesti i spremati iduću sezonu, iako je teško nešto pripremati kad imate pet-šest igrača koji su spremni za transfer", kazao je Nenad Bjelica.
  • 000
    946
    Mogla bi se i tema za Goricu otvoriti ;)
  • 000
    946
    :lol: dok se mene doceka... sav posao vec odradjen.
  • BluePhone67
    4k
    Ne svidja mi se ova spekulacija oko moguceg odlaska Bjelice i ponuda drugih klubova.. Nije nista ozbiljno za sada, ali se prica o tome vec 2-nakon Benfice sto me zabrinjava. Ono sto je jos gore po nas je sto ima izlaznu klauzulu u ugovoru koju se aktivira ukoliko drugi klub ponudi vise od iznosa klauzule. Kolika je klauzula ne znamo, nadamo se 20 milja eura koju nitko nece ponuditi, ali to je samo nada, a Nada je kurva.
  • xavier
    12.1k
    Treneri, barem naši, nikad nisu tražena roba kao igrači pa nisam siguran da će ga tražiti klubovi koji bi bili spremni platiti odštetu, a da su mu zanimljivi. No vremena se mijenjaju pa nikad ne znaš...
  • BluePhone67
    4k
    Treneri, barem naši, nikad nisu tražena roba kao igrači pa nisam siguran da će ga tražiti klubovi koji bi bili spremni platiti odštetu, a da su mu zanimljivi. No vremena se mijenjaju pa nikad ne znaš...xavier

    Toga se i bojim. Nisu trazeni, pa niti ta odsteta sigurno nije vjerojatno velika, pa netko tko ima samo malo vise para dobiti super trenera za male pare.
  • xavier
    12.1k
    Ma taj dio nije uopće sporan, odšteta je gotovo sigurno smiješna.
  • 000
    946
    Bjelica je u svakoj izjavi odmjeren i sumnjam da bi tek tako otisao. Tek je upoznao ekipu, prodisao skupa sa njima i logicno bi bilo ocekivati stepenicu vise. Malo koji trener bi se odrekao kvalifikacija za LP.
    Da li je uopce ikada placena odsteta za nekog naseg trenera?
  • BluePhone67
    4k
    Hm. Bjelica je odmjeren covjek i profesionalac ozbiljan trener i kao takav se dokazao sa stopiranjem Sammira i na kljucnim odlukama da dovede igrace bas one koje sam odabere. Vjerojatno je trazio i bolje i skuplje, a odabir sto mu je klub bio u mogucnosti dovesti je sam zakapario. Al svemu ovome da Bjelica ode moze jedino kumovat klub i vrhuska, nije prvi put da u tome zakaze na nasu stetu zbog egoista koji si daju zapravo da su veci od kluba.
  • deda
    32.6k
    Cijela ova sezona meni je bila kao san, nadam se da neće doći do naglog buđenja i trežnjenja. Što Blue kaže, egotriperi iz uprave, a prvi među njima Zdravkec, sigurno su skloni ne dozvoliti nekome da izgradi status ikone među navijačima. Pa makar na štetu Dinama.
  • 000
    946
    Cijela ova sezona meni je bila kao sandeda

    Apsolutno! Idemo ju sada privesti kraju na najbolji moguci nacin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.