• deda
    32.6k
    Što se ovih s juga tiče, želim im da im najveće veselje idućih 100 godina budu Dinamovi porazi.
  • BluePhone67
    4k
    Staza je utabana za dobar put kako se to radi, sada treba samo nastaviti napredovat i razvijat se dalje za sljedece sezone. Dinamo je preskocio HNL, jednostavno je prejak u svim segmentima na ostale klubove i bez obzira mi se tu jos bavimo sa nekim na sredini tablice. Mi smo Dinamo Zagreb, ne trebamo se podcjenivat zato sto je netko drugi neposoban i u svojim slabostima pronalazi i vidi iskljucivo tudje greske da skrene pozornost na svoj nerad i nemar. Mi se trebamo usredocit na sebe, na klub da posteno radi, da se ne krade vec ulaze u momcad, omladinski pogon, terene, stadion, kamp i nove kapitalce, u trenere i edukaciju, u marketing, u image kluba i mozda jedna od bitnih stavki je publika. Klub bez navijaca nije klub, klub sa navijacima mijenja sustav vrijednosti da se i njih nesto pita, bio klub privatiziran, udruga ili 1C1G jer nitko nije imun na masovnost navijaca na njihovu energiju i njihovu ljubav koja ti pljesce kada si dobar ili ukazuju palac dolje za lose rabote. Imamo mi posla i price radit na sebi, a oni nek se bave nama jer dok je tako bit cemo 100 god prvaci.
  • 000
    946
    Vidljiv nedostak Sunjica ili Ademija, kamoli srece i obojice da su igrali sinoc jer jucer ona igra Gojaka i More za onakvu momcad kao Benficu nisu mogli pratit sa svojim znanjem i iskustvom i jos puno zganaca decki trebaju pojesti da bi bili kljucni igraci na europskom nivou, a ne samo osiguraci uz Olma i Ademija.BluePhone67

    Apsolutno. Morali su parirati trkom i agresijom, međutim nakon žutog kartona nije smjelo biti ni oštrijih pogleda.
    Da su se drugačije posložile karte, siguran sam da bi oba igrala (Ademi i Šunjić), i da bi ishod bio ponešto drugačiji.
    Izgubili smo bitku u vezi, mada smo bili gusto postavljeni.
    Iz ovoga se dosta toga može naučiti. Sada nam samo treba konstanta, i da doguramo stepenicu više.
    Ekipa je formirana manje-više, na par mjesta škripi, ali sve se da kvalitetno popuniti.
    U 180 min bilo je 1-1 sa Benficom, i to treba veseliti plavi puk.
  • Guinness
    2.2k
    300 ulaznica u Gorici za našu tribinu... Sramotno. U 9om mjesecu su nam dali 200. Logika bi mi čak bila i ok da nas strpaju u onaj kavez a domaće stave na ostatak tribine, a oni su u 9om mjesecu napravili potpuno suprotno...
  • Mr Anderson
    8k
    Sad je najveći zadatak na Bjelici da spriječi možebitnu letargiju u momčadi nakon ispafanja te da odigraju maksimalno do kraja sezone. Kao prvo mu treba biti radi navijača da ih napali za 03.04. i da ih pregaze na Poljudu.
  • reziser
    6.8k


    ja bi isto napravio s maksimirom
    5% kapaciteta stadiona, bez obzira na veličinu juga
    pa nek se jebu
  • Guinness
    2.2k
    čemu? Ako postoje uvjeti daj ljudima da prate svoj klub, bez obzira na boje.
  • reziser
    6.8k

    to je najteži zadatak
    nakon ovakve sezone u evropi, nakon bododne razlike u prvenstvu, trebaju biti motivirani
    ipak su profesionalci.
    moraju igrati zbog dinama, navijača
  • reziser
    6.8k

    1. stavit ogradu na sredinu juga i redare kod nje
    i dati im 5 %
    vidiš kaj nama rade, zakon 5 % i drze se toga bez obzira na uvjete
  • BluePhone67
    4k
    300 ulaznica u Gorici za našu tribinu... Sramotno. U 9om mjesecu su nam dali 200. Logika bi mi čak bila i ok da nas strpaju u onaj kavez a domaće stave na ostatak tribine, a oni su u 9om mjesecu napravili potpuno suprotno...bk5b

    Slazem se sa tobom da svatko ima pravo gledat svoj klub od gostujucih navijaca a ako uzmemo u obzir da ce ostati neka prazna mjesta, a interesa ne manjka ovo je cisti pucanj u nogu za domacina i da nesto i zaradi.. Gledajuci sve strane svi su na gubitku, a ako gledamo Maksimir i da gostujuci uzivaju full komfor i veci kapacitet od 5%, a nasim navijacima se to pravilo obija o glavu mislim da bi se treabalo razmislit i o soluciji kako nama, tako i ostalima. Npr. Tovarima nebi dao vise od 5% nikada, ako hoce riskirat glavu ima ostale tribine.
  • 000
    946
    Ma tu je jedan jedini klub koji može popuniti dio juga, sve ostalo je jad, osim ako se ne potrefi sezona kao Rijeci kada je digla obje kante pa nakratko bila hit. Sad ih bude 100-150 u vrh glave.
    Osječana još i manje, tako da je bezveze bilo kome ograničavati kapacitet.
    Valjda će se i u Gorici pomaknuti sa mrtve točke, da pogledamo utakmicu k'o ljudi, u velikom broju.
  • davidinamo
    362
    Sve ste rekli...
  • Eduardo
    20.1k
    Ovo se zove KOMPLEKS

    h2GDyds.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.