• Krizy
    33.6k
    U 23.kolu na Maksimir dolazi momčad Slaven Belupa, u prvom od 2 sraza ovih momčadi u razmaku od 3 dana. Sa Belupom igramo i u četvrtfinalu kupa 3.3.

    Dosad smo sa Belupom odigrali 69 utakmica u HNL-u te ostvarili 52 pobjede uz 11 neriješenih te 6 poraza. Gol razlika je 153-46.
    Kući smo Belupo pobijedili u 31 utakmici, 3 puta remizirali te jednom izgubili, uz gol razliku 90-20.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Šibenika, Slaven Belupo je igrao u sastavu:

    Filipović - van Bruggen, Paracki, Prce - Bogojević, Lulić, Mlinar, Glavčić, Gamarra - Knöll, Iličić

    Kod Belupa će utakmicu zbog kartona propustiti Glavčić, Lulić i Prce a kod nas zbog istog razloga Petković i Ristovski.
    1. Kakav rezultat očekujete? (39 votes)
        Pobjeda Dinama
        90%
        Neriješeno
          5%
        Pobjeda Slaven Belupa
          5%
  • Carrasco
    3.9k
    Livaković - Stojanović - KTC - Perić - Gvardiol - Ademi - Jakić - Majer - Oršić - Atiemwen - Gavranović

    Volio bi da Tolić dobije šansu, ali sumnjam da će se to ostvariti.
  • Morales7
    184


    Gvardiol po meni neće sigurno igrat. Liva stoja lauritsen perke Čabraja Franjić Jakić Majer kastrati beli i gavro
  • jp23
    2.2k
    Ako ovo kiksamo nakon pobjede protiv Krasnodara, to bi bio smijeh na najjače. Ne znam zašto, al takav ishod mi čak i ne bi bio neočekivan.

    Htio bih laganu pobjedu ali ništa sa nama nije lagano bar što se HNLa tiče u ovoj sezoni
  • LovroZG
    1.3k
    Njima će falit Lulić i Glavčić zbog kartona. Stvarno ne bi smjeli popušit bodove protiv osakaćenog Belupa.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Steta da Varazdin nije izdrza uzet bod.
  • Infinity
    14.9k
    Nemamo pravo na kiks, barem dok Osijek ne kiksa jednom. Steta sto nisu danas, al jbg. Sve je na nama i dok pobjedjujemo nema brige, mada je lakse disati kada si na +6.

    Meni se Glavcic cini kao mozda i najbolji igrac Belupa, a Lulic je sigurno medju najboljim. Dinamo moze igrati bez recimo Orsica i Ademija, ali te manje ekipe kada nemaju dva tako bitna igraca to jako tesko nadoknade. Zadnji put smo im utrpali pet komada i ne vidim razlog da im ne utrpamo opet. Sve osim pobjede Dinama ce biti iznenadjenje i teski kiks po nas.
  • Markelo
    2.3k
    Koliko god govorili kako je liga konkurenta trenutno osim Gorice teško da itko može izbit bodove Osijeku. Tako da svaki naš kiks može bit vrlo opasan
  • Beowulf112
    301
    Livaković - Stojanović - KTC - Perić - Gvardiol - Franjic - Jakić - Tolic - Ivanusec - Atiemwen - Gavranović

    Malo bi odmorio neke.
  • Nolifer
    5.9k
    Ja bi čak ovako postavio

    -----------Zagorac------
    ---Stojke---Perić----Franjić------Leovac?
    ‐-------Burton-----Mišić-----------
    ----Hajrović--------Tolić----------Beli--------
    ‐----------------------Gavro--------------------

    Odmorio bih zasluženo neke, pa i ovaj sastav bi bio odličan za SB
  • ZgBlue
    466


    Slažem se da treba neke odmorit, al baš cijelu novu postavu stavit je ipak malo previše i u neku ruku podcjenjivački haha
  • Nolifer
    5.9k
    neku ruku podcjenjivački hahaZgBlue

    Ja to nebih tako nazvao. Nego prilika drugima...
  • ZgBlue
    466
    Al je isto tako prilika npr. Majeru da odigra odličnu tekmu i digne si samopouzdanje...
    Nemreš to baš banalizirat. Osijek nas ganja na tablici, a prvenstva se osvajaju na ovim "malim" utakmicama. Tako da mislim da nije vrijeme za prevelike eksperimente.
    2-3 izmjene, eventualno 4 i amen.
  • deda
    26.3k
    S obzirom da su utakmice svaka tri dana mislim da neće biti crn-bel momčad, već kombinacija. Recimo pretpostavljam ovako nešto:
    Liva-Stojke-Viking-Perke-Čabraja-Jakić-Mišić-Lirim-Lovro-Orša-Gavro
  • Nolifer
    5.9k
    Liva-Stojke-Viking-Perke-Čabraja-Jakić-Mišić-Lirim-Lovro-Orša-Gavrodeda

    Joj da, zaboravio na Čabraju, a Lirim bi isto mogo startat iz prve, nisam se sjetio odmah
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ja bi kao @deda samo bi odmorio Livia i Oršu( ubacio Zagia i Belog/Tolića)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.