• Kwedi
    3.8k
    I da hvala Lesickom sto je osigurao 32 akreditacije za ostale novinare iz Hrvatske, a nama na sluzbeni upit ZD da posaljemo barem svog fotografa nije nam se udostojio niti javit pa makar i sa negativnim odgovorom. Razumni smo ljudi i znamo da se ima posla, ALI ipak bio bi red da se odgovori koliko god mi bili "mali"BluePhone67

    nekoliko je puta već tak sjebao novinare(i to one koji čak ne pišu apriori protiv četnika iz kluba, neutralne).

    govno.
  • reziser
    6.8k
    recenziju o tekmi sam dao
    sad se bojim naglog padanja broja publike :(
    prvenstvo gotovo, prijatelji s juga nam nisu atraktivni....

    nadam se da sam u krivu
  • xavier
    12.1k
    Dilaver- neprimjetan, za obrambenog to znaci u najmanju ruku dobar.
    Theophile- osim onog lošeg ispucavanja kod drugog gola perfektan.
    marcio amoroso

    Stoperski par je ako gledamo cijelu sezonu, najkonstantniji dio momčadi. Svi drugi su imali uspona i padova, ali njih dvojica plus Livaković su, kad su igrali, bili odlični što samo pokazuje da se momčad slaže od sigurne obrane, a ne s druge strane.

    Inače, cijeli veći dio sezone je Katarina bio u prvom planu, ali zapravo je dobro Štimac sinoć rekao da je Dilaver tu "prvi" stoper, a Francuz se odlično nadopunjuje s njim.
  • reziser
    6.8k

    kaj ti je došlo odjednom :grimace:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma apsolutno, njih dvojica su beton.
  • reziser
    6.8k
    i dilaver i catharina su odlična pojačanja, nisu ništa krivi jučer, sve se krivo poklopilo, jbg

    još da imamo tonela i cufrea, eeeee
  • 000
    946
    sad se bojim naglog padanja broja publike :(
    prvenstvo gotovo, prijatelji s juga nam nisu atraktivni....
    reziser

    Ko se pali na Benficu, a ne na Dinamo, nije mu ni mjesto na tribini.
  • reziser
    6.8k

    vidjet ćeš toliko takvih ima, a znaš i sam da je tako na žalost
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nije odjednom, oduvijek to mislim o njima.
  • deda
    32.6k
    A čuj, nas 2500 bude tu kako god.
  • 000
    946
    Priprema za novu sezonu kreće danas. Kup nam je sada najinteresantniji pošto je prvenstvo gotovo.
  • dinamo vitez
    300


    Nek se tješe sad sa 5. mjestom. Gledat će nas i u Ligi prvaka najesen kako radimo ovakve stvari :wink:
    Ovaj Dinamo će biti samo bolji
  • reziser
    6.8k
    malo nas je al smo jaki, a prijatelji s juga nam mogu biti zahvalni što će možda u ljeto igrati kvalifikacije
  • dinamo vitez
    300
    Shvaćam njihovu agoniju, prvo Hrvatska druga na SP, sad i Dinamo.. morali su i oni doći na svoje malo kad tad. Kad se već nemaju zbog čega u vezi svog kluba veseliti. Prvo je bilo 'Ajmo Astana', pa YB, pa Fener, pa i ostali, nije im bilo lako ovih godinu dana. Mislim da su sad trenutno u ovoj fazi

    images?q=tbn:ANd9GcSu0oLuyUnnGi6VNzadrMGUnHVE27CkXLy60tIQQjOcjsJN0cyCXw
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.