• Somport
    570
    Deri se do kraja! Do zadnjeg daha!
  • Infinity
    16.5k
    Nemam nista protiv da povedemo i da se igra viktorije na nas gol. Ovima bi tad trebala tri gola, a nije da cemo u slucaju moguce kontre doci do centra i stati. Viktorija na nas gol ce vjerojatno biti, a kamo srece da prije povedemo.

    Oni u startu moraju dati dva gola, ne vidim razlog da se srlja i ostavi prostor iza. Neka tvrda utakmica s malo prilika i igrom na sredini terena bi bio top scenarij. Naravno da zelim pobjedu, ali vise zelim siguran prolaz dalje.

    Mi moramo izdrzati pocetni nalet, jer ce oni sigurno pritisnuti od prve minute, al bit ce dijelova utakmice u kojima cemo mi dominirati i imati svoje sanse. Spomenuta igra na sredini terena je gotovo nemoguca, oni ce se otvoriti maksimalno, jer se igra na prolaz, a ne na bod(ove).

    Kamo srece da rano zabijemo, da se oni raspadnu i da ih razbijemo. Nije nemoguce.
  • Guinness
    2.2k
    https://gnkdinamo.hr/content/mdp-krasnodar.pdf

    Debili iz kluba su objavili matchday program.
    Pitanje je zašto inače program nije bio dostupan za kupovinu i prije utakmice i na drugim tribinama.
  • Nolifer
    8.2k
    Ma nikakav x danas ne dolazi u obzir. Samo pobjeda! Davaj davaj mi samo pobjede...




  • deda
    32.8k
    Ruski nogometni portal misli da če Berg nastupiti veceras.
  • Nolifer
    8.2k
    Vidjet ćemo, možda je ipak to bila patka klasična. kao neće, pa poludi na terenu...
  • Nolifer
    8.2k
    Danas, 25. veljače, održava se revanš 1/8 finala UEFA-ine Europske lige. U jednom od njih, „Dynamo“ Zagreb sastaje se s „Krasnodar“. Rusi prate Zonu...

    Utakmica u Rusiji završila je pobjedom hrvatske momčadi rezultatom 3: 2. Budući da je razlika u rezultatu mala, bikovi imaju sve šanse da se natječu za plasman u 1/8 finala. Sastanak obećava da će biti intenzivan.

    Navijači zagrebačkog Dinama imaju različita gledišta. Neki govore o izgledima koji će se otvoriti za momčad nakon prolaska u sljedeću rundu. Drugi pozivaju da ne dijele kožu neubijenog medvjeda.

    Navijači zagrebačkog Dinama - o utakmici s Krasnodar: "Timovi iz Rusije uvijek su precijenjeni"

    NORTE:
    - Ako prođemo kroz Krasnodar, to nam otvara velike izglede, jer od preostalih 15 momčadi samo su tri jako jake: Manchester United, Tottenham i Milan.
    Pa, u redu, tu su i "Ajax", "Roma", "Leicester", "Arsenal" ... ali to je i dalje velika šansa za "Dinamo".

    Reziser:
    - Šalu na stranu, bojim se da bismo danas mogli biti blizu infarkta, unatoč povoljnom rezultatu u prvom meču. Ovaj ruski klub daleko je od beskorisnosti. U gostima smo imali sreće s dva gola, pa neka se sreća danas ne okrene od nas.
    Ne možeš se opustiti. Vrlo brzo možete sebi stvarati probleme. I šteta je što tribine ne može ispuniti barem trećina ... iako će doći tisuću ljudi. Stvarno mi nedostaješ.

    Križarski ratovi:
    - Vidim da su mnogi ovdje već sanjali o Leicesteru, Arsenalu, Manchester Unitedu. Ali ne možete dijeliti kožu neubijenog medvjeda. Prvo moramo proći "Krasnodar", a onda možemo nastaviti tražiti.

    bbbjura:
    - Vjerojatno nas se boje.

    BBB Šibenik:
    - Iz nekog mi se razloga čini da sve uopće neće biti glatko. Ne sviđa mi se što već počinjemo birati protivnika za 1/8 finala. Rusi će se boriti kao ludi, ali svejedno se nadam da ćemo uspjeti zabiti u kontranapadu.

    Neki savjet sa Zapada:
    - Očekujem da ćemo izložiti potpuno istu postavu kao u Krasnodaru. Koji je smisao mijenjati nešto?

    Čestitke na komentarima... :D
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ubit ćemo ih kontrama
  • SAS1987
    14.8k
    Križarski ratovi:bbbjura

    Sreca da ne igramo sa nekim turskim klubom :grin:
  • Nolifer
    8.2k
    Sreca da ne igramo sa nekim turskim klubomSAS1987

    Istina da... haha
  • Neki tip
    21.3k
    Neki savjet sa Zapada:bbbjura

    :lol: obožavam gugl prijevode..

    Eto mi moj "tip".

    Jednom sam sastavljao neki stolić.. upute s engleskog prevedene na hrvatski: iz "you may" nastade "ti svibanj" :lol:
  • Infinity
    16.5k
    U jednom restoranu sam naletio u meniju na dimljenu vjesalicu kojoj je engleski naziv bio smoked vjeshalica :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    a gle, bolje nego smoked hanger na primjer :wink:
  • Nolifer
    8.2k
    Neki tip sa Zapada
    2.8k
    Neki savjet sa Zapada:
    — bbbjura

    :lol: obožavam gugl prijevode..

    Eto mi moj "tip".

    Jednom sam sastavljao neki stolić.. upute s engleskog prevedene na hrvatski: iz "you may" nastade "ti svibanj
    Neki tip sa Zapada

    a brkaju ga da...

    meni recimo nije gugl htio prevest prethodni post sa cirilicom npr, a ni sam ju ne znam, tak da smo ''izgubljeni u prijevodu''...
  • xavier
    12.1k
    Baš ste razmaženi. Da mi je netko prije 10 godina rekao da ćemo na svakom mobitelu imati besplatan alat koji u sekundi može prilično smisleno prevesti koliko god treba teksta s bilo kojeg jezika na svijetu, rekao bih mu da nije baš normalan :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.