• serbus
    4.2k
    To je dinamo uvijek nešto fali , kako je otto rekao fale mi još dva igrača :)
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Iako se slažem, ne sviđa mi se koliko ih se podcijenjuje. Mislim da se vidi da smo bolji, ali nisu ni oni Slaven Belupo (sorry Deda ;)) da je sramota što je 1:1.

    I moram pohvalit Petkovića koji igra odlično, te Ivanušeca kojeg često znam popljuvat, igra dečko danas i naprijed i nazad vrlo dobro!
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ljut sam, ne kužim zašto se filozofira.
    dinamo ih pojede prvih 15min, zabije gol i onda -POVLAČENJE! pa zašto?
    normalno, pošto nismo talijani, krasnodar dobije poklon gol.
    gvardiol je imao valjda 50 opcija, svaka je bila dobra i jednu lošu i on odabere tu lošu.
    ovo se mora dobiti!
  • LovroZG
    1.3k
    Šteta grešle Gvardiola i gola. Igrali smo vrhunski do tad, a Rusi su bilo smotani, nesposobni i nervozni. Baš su se smirili nalon gola i to je sad 50-50 tekma.

    Ide nam na ruku da sudac teško sudi faulove i daje kartone, mogli bi to još bolje iskoristit u drugom poluvremenu.

    Svi su danas odlični, al mora se izdvojit Petkovića i Ivanušca.
  • Carrasco
    4.1k
    Znao sam da ćemo ga primiti kad je Blažičko rekao da bi Krasnodar mogao stradati... Kad će tog idiota više skinuti sa televizije?
  • flexXy
    2.3k
    Bas je mucna utakmica za gledat. Jakic i Ristovski malo prenervozni, Majer nevidljiv veceras. Treba malo Tolica probat.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    također, ristivski mene ničim ne uvjerava da je bolji od stojanovića.
    obrambeno pliva ili radi nepotrebne faulove, naprijed neprimjetan.
  • serbus
    4.2k
    Jakić nije za navedeni Belupo i takvi će nas koštati više nego da su ostavili Moru. Takav se može pokriti u HNL na kvalitetu drugih ali vani ništa od toga. Ali treba se pomiriti sa tim da nikad nećemo imati idealnih 11.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Majer nevidljiv vecerasflexXy

    Nemoj tako, Majer danas predasistencija za naš gol. Ali jest na malo lošijoj razini zadnjih par tekmi, no i takav je bolji od Tolića za ovu tekmu jer igra obranu.
  • cron1ck
    1.7k

    Bas zato sto ih ne podcjenjujem mislim da ovo moramo rijesiti danas, mišljenja sam da su i oni nas malo podcijenili i ne vjerujem da ce se u Zagrebu dobiti toliko prilika kao sad.
  • serbus
    4.2k
    predasistencijaDragon1Warrior123

    nemoj me sa tim zajebavat :) to mi još dodaje tlak

    Da ti na ovo niže odgovrim to treba posebna tema za te američke gluposti predasistencije itd .... :)
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ristovski malo klapa nervozan je vidi se da nije u natjecateljskoj formi. Ne triba Gvardiola kudit radi ovog, 45min rola ona ispalo pola obrane Krasnodara.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    A ne znam, budemo vidili. Mi smo obično bolji doma tako da nije ništa izgubljeno i ako ne pobjedimo. Ali da bi bilo dobro, bi. Pogotovo jer igramo jako dobro, a oni su još ko pod ručnom nakon priprema.
  • Nolifer
    8.2k
    Rusi ništa posebno. Dinamo definitivno bolja ekipa. Zasralo se u par situacija, al to je taj klasični Dinamo. Rusi bu nas dobro zapamtili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.