• Neki tip
    19.1k
    To je neki zajeb. Valjda budu ispravili.LovroZG

    :up: ispravilii!
  • Neki tip
    19.1k
    Ako se gleda i momčadski pa možda.Krizy

    Zato spomenuh Petkovića.. dobio bi i on za pobjedu onda. :)
  • Neki tip
    19.1k
    Inače, bezveze smo roncali oko sustava bodovanja. Ima ovo smisla.. kako igrač osvaja bodove, tako postaje skuplji, a tebi ostaje na izbor hoćeš li ga zadržati i negdje drugdje nekoga žrtvovati ili ćeš ozbiljnije presložiti momčad.

    Da, za 1. (odnosno 17.) kolo bilo je (pre)lagano složit ekipu za manje od 100 mil. eur, ali već za ovo 3. (19.) to je ipak bilo dosta teže. Srećom, jer mi se zbog toga u ekipi našao Obregon koji mi je spasio kolo. :cool:

    Kako stojite? Nakon odigranog 3. kola, ovo je moje trenutno stanje:

    m0o989ujw5o54d12.jpg
  • Dudu
    2.6k
    txgvxvb34kvto52m.jpg

    Ubijaju me nasi, ako stavim Petkovica, igra Gavranovic. Stavim Kastratija, igra Beli :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    Ubijaju me nasi, ako stavim Petkovica, igra GavranovicDudu

    Uf, ne spominji.. siguran sam da bih u prvih 100 bio da sam s nasima bolje prolazio. Evo sad mi protiv Lokosa Petko bio kapetan, a on ni omirisao travu. :monkey:
  • cron1ck
    1.5k
    Dobar je sistem, samo jos moraju ispravit da se iz jedne momčadi moze staviti maksimalno tri igraca, jer ljudi sačekuje pola sata prije utakmice da dodu službene postave i stave svi 11 iz favorita, recimo sto je ovaj tjedan bio Osijek protiv Slavena.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    rkiktk5bsq394gph.jpg

    Loše.

    Koji vam igrač donosi najviše bodova?

    Evo jeda hint, meni Žaper , Gavro i Lovrić
  • LovroZG
    1.3k
    Ja sam oko 2000. mjesta. Zajebo se jer nisam vjerovo Bjelici i osječkoj obrani pa gurnuo Riječane iza, a oni ošli u minus. :rofl:
  • Neki tip
    19.1k
    jer ljudi sačekuje pola sata prije utakmice da dodu službene postave i stave svi 11 iz favorita, recimo sto je ovaj tjedan bio Osijek protiv Slavena.cron1ck

    Pa sat vremena prije prve tekme se zaključa.. taman kad stignu sastavi.

    Ali čak i da staviš sve iz iste momčadi, nije to isplativo.. da bi bio u nekom vrhu (prvih 100 recimo), treba ti bar 65-75 bodova, a to ne možeš ostvariti s igračima iz samo jedne momčadi.

    Čak i ako ti to uspije u jednom kolu (a za to imaš neke šanse samo ako ti je baš prva tekma s izrazitim favoritom i ako taj favorit doista i dobije), dugoročno je loša strategija, jer ova igra ipak bitno više vrednuje odabir pravih igrača, nego odabir pravog kluba na čije uspjehe igraš i polažeš praktički sva očekivanja.
  • Dudu
    2.6k


    Kolo prije ovog pobijedio lik sa svim igračima iz Slaven Belupa haha

    6188161.jpg?1612198012
  • cron1ck
    1.5k
    Pa sat vremena prije prve tekme se zaključaNeki tip sa Zapada

    Bas sam prekjucer pratio, minutu prije utakmice se zaključa.

    dugoročno je loša strategija, jer ova igra ipak bitno više vrednuje odabir pravih igrača, nego odabir pravog kluba na čije uspjehe igraš i polažeš praktički sva očekivanja.Neki tip sa Zapada

    Shvacam sta zelis reci i upravu si kad igras ostale fantasye, ali za ovaj nas bas ova taktika da odabereš sve iz iste postave je isto kocka, ali puno isplativija.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak pogodiš da neka momčad dobije 2,3 razlike bez primljenog gola, onda si sigurno top100. Dva boda za pobjedu+bodovi za odigranih 60min i praznu mrežu puno bodiva daju.
  • Neki tip
    19.1k
    Ok, očito sam u krivu. :)

    Al dobro, nek je tako kako izgleda jest, ne djeluje mi zabavno.. :confused:
  • Krizy
    35.5k
    25o4r71l92wmh1pd.jpg
    Pao sam za par mjesta, rođak osvojio ovo kolo. On riskirao s Atiemwenom i Stojanovićem da ne ide u hendikep i sad je ukupno 4.a ovo kolo 1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.